صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : محمد شایسته از علی صادقی شکایت کرد!

محمد شایسته از علی صادقی شکایت کرد!

علی صادقی

تهیه کننده سینما از شکایت خود و یک تهیه کننده دیگر از علی صادقی در واکنش به ادعاهای چندروز اخیر این بازیگر خبر داد.

علی صادقی در گفتگو با جام جم آنلاین با اشاره به اختلافات خود با مهران مهام تهیه‌کننده تلویزیون گفت:

اول آمدند یک خانه برای رضا عطاران سند زدند و بعد آن را برای بقیه بچه‌های گروه تابلو کردند که تو با ما راه بیا و به عنوان تمام دستمزد یا نصف دستمزد این خانه را بگیر. اینها شگردشان همین است. قرارداد نصفه با بازیگران می‌بندند و برای مابقی دستمزد را می‌گویند به جای پول، خانه و از این چیزها به نامت می‌زنیم!

و بعد هم وقتی چند کار با آن بازیگر انجام دادند و به قول معروف خرشان از پل گذشت، می‌گویند نه آقا نمی‌شود! یعنی هم دستمزد بازیگر را نصفه می‌دهند و هم استفاده خودشان را می‌برند. این کار را با خیلی‌ها کردند.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، صادقی همچنین با اشاره به فیلم «۵۰ کیلو آلبالو» و نام محمد شایسته اظهار کرد:

محمد شایسته به من می‌گوید بیا در فیلم «۵۰ کیلو آلبالو» یک سکانس مهمان بازی کن، یک سکانس می‌شود شش سکانس.

بعد از آن طرف تمام تیزرهای تبلیغاتی‌اش را از پلان‌هایی انتخاب می‌کند که من بازی کردم و در نهایت چند سال پیش ۱۵ میلیارد هم می‌فروشد!

بعد زمانی که به او می‌گویم حالا که سکانس من، سکانس مهمان نبود و کل تبلیغاتت هم از پلان‌های من است، حداقل یک دستمزدی هم به من بده، فحش می‌دهد! چه می‌توانم بگویم! به جای دستمزد، فحش می‌دهند!

محمد شایسته بلافاصله واکنش نشان داد و ضمن انتشار سندی مبنی بر تسویه‌حساب با این بازیگر برای فیلم «۵۰ کیلو آلبالو»، در استوری اینستاگرام خود نوشت:

«همه اخلاق تو را می‌شناسند. تا با تهیه‌کننده تسویه‌حساب کامل نکنی، سر فیلمبرداری نمیری. سر فیلم «۵۰ کیلو آلبالو» با تو قرارداد بستیم.

همون روز چک تسویه‌حساب رو دادیم و تو وقتی دیدی فیلم در اکران نوروز می‌فروشد نیمه‌های شب برای من شماره کارت می‌فرستادی.

ازت پرسیدم این چیه گفتی یک پاداشی به ما بده، گفتم قرار پاداش نداشتیم ولی تو می‌گفتی حالا یک چیزی به ما بده. بعدها شنیدم همه‌جا میگی من پولت رو خوردم. بهت زنگ زدم برگه قرارداد و تسویه‌حساب رو برات فرستادم. که در حین مکالمه فحش دادی و بعدش هرچه لازم بود شنیدی. با سند صحبت کن.»

همچنین شایسته بعد از ظهر دیروز گفت:

آقای مهران مهام و بنده از آقای علی صادقی شکایت قضایی کردیم و حتما تا آخرش هم کوتاه نمی‌آییم و نتیجه دادگاه را به اطلاع همه می‌رسانیم. فقط از دوستان سینمایی خواهش می‌کنیم که وساطت نکنند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

علی صادقی : پسر آقای بازیگر با نام من از طریق فضای مجازی با دخترها چت می کند! / واکنش احمد پورمخبر

محمد شایسته قرارداد مالی علی صادقی برای بازی در یک فیلم را منتشر کرد!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها