صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : واکسیناسیون خارج از نوبت کارکنان صدا و سیما خبرساز شد!

واکسیناسیون خارج از نوبت کارکنان صدا و سیما خبرساز شد!

a49904b0 7f09 12

انتشار شایعاتی درباره آغاز واکسیناسیون مدیران و مجریان صداوسیما با واکنش‌هایی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است. بخصوص که واکسیناسیون تا امروز فقط به سالمندان اختصاص داشته است.

سردبیر تجارت نیوز در توییتر خود عکسی از کارت مخصوص دریافت واکسن سینوفارم با مهر معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما را منتشر کرده که نوبت تزریق واکسن روی آن ۳۱ اردیبهشت ذکر شده است.

این روزنامه نگار وزیر بهداشت و مدیر روابط عمومی این وزاتخانه را خطاب قرار داده و نوشته: «واکسیناسیون کارکنان صداوسیما بر اساس چه اولویتی آغاز شده است؟ بقیه مردم در انواع مشاغل پرخطر در معرض خطر کرونا نیستند؟»

ثمر فاطمی روزنامه نگار دیگری‌ست که یک شایعه داغ را مورد توجه قرار داده و در توییتر نوشته: «براساس شنیده‌ها رضا رشیدپور، احسان علیخانی، میثم فضل‌علی مدیر گروه ورزش شبکه سه، نجم‌الدین شریعت مجری سمت خدا و مهدی هاشمی تهیه کننده فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی با همراهی علی فروغی به مرکز بهداشت صداوسیما رفته و واکسن کرونا زده‌اند. مشخص نیست خود فروغی واکسن زده یا خیر. طبق مصوبه ستاد ملی کرونا قرار بود نفرات کمی از صداوسیما که در ارتباط با برنامه مناظرات مشغول به کار هستند، واکسینه شوند.»

ظاهرا منبع اصلی این شایعه یکی از اتاق‌های کلاب هاوس بوده و هنوز نه مدیران صداوسیما و نه هیچیک از مجریانی که به نام‌شان اشاره شده، این شایعات را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

 

مطالب پیشنهادی:
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها