صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : حمله یک خرس به نیو کمبل، ستاره فیلم «جیغ»

حمله یک خرس به نیو کمبل، ستاره فیلم «جیغ»

نیو کمبل

کمبل می‌گوید برای فیلمبرداری یک صحنه تعقیب خرس باید دستش را به عسل آغشته می‌کرده است.

«نیو کمبل» در مصاحبه با «کلی کلارکسون» فاش کرده است که در حین فیلمبرداری یک فیلم از حمله یک خرس جان سالم به در برده است. کمبل که به‌تازگی در «جیغ ۵» (Scream 5) دیده شده، از این پروژه نامی نمی‌برد اما می‌گوید در آن زمان هفده ساله بوده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، کمبل می‌گوید: «نقشی را بازی می‌کردم که این زن «همان که با حیوان برخورد می‌کند» توصیف شده بود و صحنه‌ای وجود داشت که تحت تعقیب یک خرس قرار می‌گرفتم. خرسی را به محل فیلمبرداری آوردند و ابتدا یک بطری بزرگ کوکاکولا به من دادند تا به او بدهم. ، گفتند دستت را به عسل آغشته کن و پا به فرار بگذار. و وقتی به آن درخت رسیدی، دستت را نشان بده و به خرس بخوران.»

کمبل ادامه می‌دهد: «دستم را به عسل آغشته کردم و به سمت صخره‌ای دویدم و رو برگرداندم و دستم را نشان دادم اما خرس از سرعتش کاسته نمی‌شد و هدفش دست من نبود. پایم را گرفت و در جنگل کشید. مادرم به محل فیلمبرداری آمده بود و جیغ می‌کشید. تمام عوامل فیلمبرداری خشک‌شان زده بود چون هیچکس اتفاقی که افتاده بود را باور نمی‌کرد. تنها چیزی که به ذهنم رسید تا بگویم این بود که «گازم گرفته» گویی واضح نبود.»

کمبل می‌گوید یکی از عوامل متخصص شروع می‌کند به پرتاب سنگ به طرف خرس تا حواس او را از بازیگر پرت کند. این حادثه باعث مصدومیت جدی کمبل نشده است: «احمقانه است. از ما  می‌خواهند کارهای احمقانه‌ای انجام دهیم.»

این حمله چندین سال پیش از بازی کمبل در فیلم ترسناک «کرفت» (The Craft) و قسمت اول «جیغ» در سال ۱۹۹۶ که او را به شهرت رساند به وقوع پیوسته است.

«جیغ ۵» از امروز ۱۴ ژانویه در سراسر آمریکای شمالی اکران خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها