صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : كارگردان «همه چی آرومه» به اعتراض یك خواننده برای استفاده غیرقانونی از ترانه اش پاسخ داد

كارگردان «همه چی آرومه» به اعتراض یك خواننده برای استفاده غیرقانونی از ترانه اش پاسخ داد

5483

 

سرمایه گذار و كارگردان فیلم «همه چی آرومه» به اعتراض حمید طالب زاده مبنی بر استفاده از ترانه اش در این فیلم پاسخ دادند.

علی اسد زاده سرمایه گذار این فیلم گفت: قطعا وزارت ارشاد این فیلم را دیده و متوجه شده ربطی به آهنگ بدون مجوز آقای طالب زاده ندارد و حتی بخش كوچكی هم از این ترانه در فیلم استفاده نشده است.

وی افزود: كاش حداقل آقای طالب زاده این فیلم را می دید و بعد درباره اش گفت وگو می كرد. باز تاكید می كنم در فیلم اثری از شعر، موسیقی و ترانه «همه چی آرومه» ایشان وجود ندارد.

اسدزاده ادامه داد: نام فیلم هم قطعا در اختیار ایشان نیست كه بخواهند نسبت به آن واكنش نشان دهند و اگر ایشان دنبال مجوز گرفتن هستند بهتر است بهانه های دیگری برای مصاحبه كردن پیدا كنند.

همچنین مصطفی منصوریار كارگردان این فیلم هم گفت: دو سال صبوری كردم تا «همه چی آرومه» اكران شود ولی امروز آنقدر كاسه صبرم لبریز است كه اگر كسی بخواهد بدون دیدن این فیلم راجع به آن نقدی كند حتما پاسخش را خواهم داد.

وی ادامه داد: اگر می دانستم خواننده منتسب به ترانه ای كه امروز نام نخستین فیلم سینمایی ام است این قدر ناآگاهانه و صرفا برای آویزان شدن به جریان این فیلم برای دریافت مجوز فعالیتش، بدون دیدن حتی پلانی از فیلم، سخن می گوید هیچ گاه نام این فیلم را «همه چی آرومه» نمی گذاشتم. كاش ایشان فیلم را می دید تا متوجه باشد در فیلم از ترانه اش هیچ استفاده ای نشده است.

طبق اعلام پخش كننده ی فیلم «همه چی آرومه»، این فیلم در سه روز اول اكرانش در ۱۵ سینما، ۲۴ میلیون تومان فروش داشته است.

حمید طالب زاده به تازگی با اعتراض به اینكه در فیلم «همه چی آرومه» از یكی از قطعات موسیقی او بدون دریافت هیچ اجازه ای استفاده شده است، نسبت به مجوز فعالیت نداشتنش در حالیكه اثر او در فیلم های دارای مجوز پخش، استفاده می شود انتقاد كرده بود.

ایسنا

ذره بین : خوانندگان ما هم ماشالله زرنگ شده اند برای خودشان!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها