صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : نویسنده کتاب «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» شوهرش را به قتل رساند!

نویسنده کتاب «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» شوهرش را به قتل رساند!

nancy crampton brophy

یک رمان‌نویس آثار عاشقانه در آمریکا که پیشتر اثری به نام «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» منتشر کرده بود، به اتهام قتل همسر خود بازداشت شده است.

به‌گزارش مووی مگ به نقل از یورونیوز، دادستان‌ها می‌گویند «نانسی کرامپتون-بروفی» ۷۱ ساله ساکن پورتلند همسرش دانیل بروفی ۶۳ ساله را بعد از ۲۷ سال زندگی مشترک برای دریافت ۱.۴ میلیون دلار بیمه عمر او به قتل رسانده است.

همکاران دانیل بروفی در ژوئن سال ۲۰۱۸ جسد او را در آشپزخانه‌ای در مؤسسه آشپزی اورگان، جایی که وی در آنجا به تدریس آشپزی اشتغال داشت، پیدا کرده بودند. کارآگاهان گفته‌اند او صبح هنگام آماده شدن برای حضور در کلاس از ناحیه سینه و پشت هدف شلیک گلوله قرار گرفته است.

پیشتر متهم با رد اتهام قتل به بازپرسان گفته بود که در زمان وقوع این حادثه در خانه‌اش بوده است. او در سپتامبر همان سال پس از اینکه مشخص شد در نزدیکی صحنه جنایت حضور داشته دستگیر شد.

کرامپتون-بروفی به عنوان نویسنده‌ای پرکار محسوب می‌شد که کتاب‌هایی در مورد روابط عاطفی نوشته است. موضوع اصلی کتاب‌های او روابطی «اشتباهی» بودند که «هیچوقت درست نمی‌شدند.»

کتاب «پلیس اشتباهی» او درباره زنی است که هر روز ازدواجش را با خیال‌پردازی درباره کشتن شوهرش می‌گذراند. در کتاب دیگرش با عنوان «شوهر اشتباهی» زنی با جعل کردن مرگ خود سعی می‌کند از شوهر بدسرپرستش فرار کند. در اثر دیگرش با عنوان «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» کرمپتون بروفی در مورد چگونگی خلاص شدن از دست همسر نوشته است.

خانم کرامپتون-بروفی در نوامبر ۲۰۱۱ در پستی در وبلاگ شخصی‌اش با انتشار عکس تعدادی سلاح گفته بود اگر شخصیت رمان عاشقانه‌اش بخواهد شوهرش را بکشد یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند. وی همچنین توصیه کرده بود که از استخدام یک قاتل برای انجام کارهای کثیف خودداری کنید چرا که «تعداد شگفت‌انگیزی از قاتل‌ها محل شما را به پلیس لو داده‌اند».

این نویسنده همچنین سم را «غیرقابل توصیه» خوانده بود به این دلیل که «قابل ردیابی است». او که برای رمان‌های تعلیق‌آمیز عاشقانه و جنایی‌اش مشهور است یک بار نوشته بود: «آرزو کردن مرگ برای مردم آسان‌تر از کشتن آنهاست. اما چیزی که من در مورد قتل می‌دانم این است که هر یک از ما وقتی به اندازه کافی تحت فشار قرار بگیریم، در خودمان توانایی انجام آن را خواهیم دید.»

کرامپتون-بروفی پیش از این از پلیس درخواست تاییدیه‌ای کرده بود که تصدیق کند او مظنون به قتل شوهرش نیست تا بتواند ۴۰ هزار دلار بیمه عمر همسرش را دریافت کند. با این حال بازپرسان بعداً متوجه شدند که وی از این محل در واقع ۱.۴ میلیون دلار دریافت کرده است.

اسناد دادگاه نشان می‌دهند که دوربین‌های ترافیکی، خودروی مینی ون کرامپتون-بروفی را در حال حرکت در نزدیکی موسسه آشپزی اورگان همزمان با شلیک گلوله‌های مرگبار ضبط کرده‌اند.

وکیل نویسنده با رد اتهام قتل می‌گوید موکل او هیچ دلیلی برای کشتن همسرش نداشته است و «عشق» میان آنان وجود داشته است.

خانم کرامپتون-بروفی به استفاده غیرقانونی از سلاح گرم و قتل متهم شده است. انتظار می‌رود محاکمه او هفت هفته به طول بیانجامد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها