صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : آیا امبر هرد توانایی پرداخت غرامت به جانی دپ را دارد؟

آیا امبر هرد توانایی پرداخت غرامت به جانی دپ را دارد؟

امبر هرد

امبر هرد که ۳ میلیون دلار برای فیلم های «آکوامن» به دست آورده است، ممکن است با ورشکستگی روبرو شود. او پس از باخت در محاکمه اخیر، باید به شوهر سابقش جانی دپ بیش از ۸ میلیون دلار غرامت پرداخت کند. اگرچه امبر هرد برای کارش در تلویزیون و فیلم های «آکوامن» میلیون ها دلار درآمد کسب کرده، اما وضعیت مالی او مشخص نیست. شهادت او در دادگاه این سوال را مطرح کرده است که آیا هرد به اندازه کافی پول دارد که بتواند چنین مبلغ هنگفتی را آماده کند؟

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، حدس و گمان هایی در مورد توانایی هرد برای پرداخت فوری غرامت جانی دپ وجود دارد که شامل ۱۰ میلیون دلار خسارت جبرانی و ۳۵۰,۰۰۰ دلار خسارت تنبیهی می شود. او همچنین ۲ میلیون دلار از دپ در یک دعوی متقابل دریافت خواهد کرد و تنها بیش از ۸ میلیون دلار برای پرداخت باقی می ماند.

اگر هرد تصمیم به تجدید نظرخواهی در مورد حکم دادگاه بگیرد، احتمالاً مجبور خواهد شد برای قضاوت ۱۰.۳۵ میلیون دلار کامل، به اضافه سود، وثیقه بگذارد. کاری که سخنگوی او، آلافیر هال گفت که قصد دارد انجام دهد. اگر او نتواند تعهد خود را برای پرداخت غرامت انجام دهد، در صورتی که مشخص شود، پتانسیل لازم برای کسب این مبلغ را دارد، دادگاه ممکن است بخشی از دستمزدهای آینده او را به پرداخت غرامت جانی دپ، اختصاص دهد. برای فردی که توانایی پرداخت غرامت جانی دپ و توانایی گذاشتن وثیقه را ندارد، اگر طرف برنده قصد اجرای حکم را داشته باشد، یک مشکل واقعی بوجود می آید. هرد همچنین می‌تواند اعلام ورشکستگی کند و احتمالاً ۸ میلیون دلار غرامت جبرانی را کنسل کند، اما ممکن است مجبور شود ۳۵۰,۰۰۰ دلار غرامت تنبیهی را بپردازد.

دپ قدرت را در دست دارد و می تواند تصمیم بگیرد که از هرگونه غرامت مالی چشم پوشی کند، با این حال تا کنون نشانه ای وجود نداشته که آیا قصد دارد دعوی مالی علیه هرد را دنبال کند یا خیر. ظاهرا هدف از طرح این پرونده افشای حقیقت بدون توجه به نتیجه بود. دپ در بیانیه‌ای که در اینستاگرام منتشر کرد، نوشت: «من احساس آرامش می‌کنم چون می‌دانم بالاخره به آن دست یافته ام.»

در طول محاکمه مشخص شد که چگونه هرد تهدید کرده بود که اگر دپ پس از درخواست طلاق به حمایت مالی از او ادامه ندهد، با دستور منع او را تحت فشار خواهد گذاشت. هرد از طریق وکیلش لیستی از خواسته های مالی خود تهیه کرده و به دپ گفته بود که در صورت پذیرفتن درخواست هایش، موضوع خشونت دپ را از کانون توجهات دور نگه می دارد. یکی از خواسته‌های او استفاده انحصاری و در اختیار داشتن رنج روور مشکی رنگی بود که دپ سوار آن می شد. هرد همچنین می‌خواست در سه پنت‌هاوس لس‌آنجلس که او و دوستانش در آن‌ها اقامت داشتند و همگی متعلق به دپ بودند، به صورت رایگان به زندگی خود ادامه دهد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها