صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازیگر نقش اِلف سیاه پوست در سریال «ارباب حلقه ها»: هزاران پیام تنفر آمیز دریافت کرده ام!

بازیگر نقش اِلف سیاه پوست در سریال «ارباب حلقه ها»: هزاران پیام تنفر آمیز دریافت کرده ام!

The Lord of the Rings: The Rings of Power

«اسماعیل کروز کوردووا» بازیگر اولین الف رنگین‌پوست سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» (The Lord of the Rings: The Rings of Power) می‌گوید از دو سال پیش تاکنون هزاران پیام خصوصی «تنفر‌آمیز» در شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده است.

کوردووا در مصاحبه با «اسکوایر» می‌گوید از این ابراز نفرت‌ها برای پیشرفت در بازیگری استفاده خواهد کرد: «دقیقاً به همین دلیل برای این نقش سخت جنگیدم. احساس کردم که می‌توانم مشعل را حمل کنم. اطمینان حاصل کردم که الف من الف‌ترین، بی‌مانند‌ترین الف است چرا که می‌دانستم این ماجرا پیش می‌آید.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، کوردووا نقش الفی به نام «آروندیر» را بازی می‌کند که با یک انسان به نام «برونوین» با بازی «نازنین بنیادی» یک رابطه عاشقانه ممنوعه آغاز می‌کند در حالی که مأمور محافظت از سرزمین‌‌های جنوبی است.

او در ادامه می‌گوید از اینکه سریال پرایم ویدیو به بازنویسی معنای الف بودن کمک می‌کند خوشحال است و ترول‌ها را سر جای خودشان می‌نشاند: «هرگز نمی‌توانید این را بهانه کنید و بگویید: «اما الف‌ها این شکلی نیستند.» این شکلی نبوده‌اند، اما حالا هستند.»

بعضی از هواداران تالکین پس از پخش دو قسمت اول سریال سعی کردند میانگین امتیاز «حلقه‌های قدرت» را کاهش دهند. این گروه امتیاز مخاطبین سریال در «راتن تومیتوز» به ۳۸ درصد رساندند و آمازون را وادار کردند به مدت ۷۲ ساعت امکان امتیازدهی را غیرفعال کند. این سریال از منتقدین امتیاز ۸۴ درصد «راتن تومیتوز» دریافت کرده است.

آمازون این هفته اعلام کرد که اقتباس جدید از آثار «جی.آر.آر. تالکین» به نویسندگی «جی‌دی پین» و «پاتریک مک‌کی» در ۲۴۰ کشور ۲۵ میلیون بیننده داشته داشته و رکورد روز اول انتشار در تاریخ ۱۵ ساله این پلتفرم را شکسته است.

پخش شش اپیزود باقی مانده از فصل اول «حلقه‌های قدرت» تا ۱۴ اکتبر ادامه دارد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها