صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : تیموتی شالامی: دیکاپریو به من گفت از فیلم های اَبَرقهرمانی فاصله بگیر!

تیموتی شالامی: دیکاپریو به من گفت از فیلم های اَبَرقهرمانی فاصله بگیر!

تیموتی شالامی دیکاپریو

«لئوناردو دی‌کاپریو» بازیگری بوده است که به «تیموتی شالامی»‌ توصیه کرده از مواد مخدر و فیلم‌های ابرقهرمانی دوری کند. شالامی سال گذشته این توصیه را فاش کرد اما نامی از دی‌کاپریو نبرد. او در آن زمان به «تایم» گفت: «یکی از قهرمانان من – نمی‌توانم اسمش را بگویم وگرنه من را کتک می‌زند –در اولین شب ملاقاتمان دستش را دور من حلقه کرد و به من توصیه‌ای کرد. مواد مخدر غیرقانونی و فیلم‌های ابرقهرمانی ممنوع.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، شالامی در مصاحبه جدیدی با مجله «ووگ» بریتانیا نام این الگو را فاش می‌کند و می‌گوید «همیشه احساس» کرده که بزرگ‌تر از سن خودش است. او اولین مردی است که تصویرش به تنهایی روی این مجله می‌افتد.

شالامی از روح سالخورده‌اش می‌گوید: «این‌گونه نیست که با یک بصیرت ذهنی به این تصور رسیده باشم. تصویری که حس «پیر مرد» بودن دارد، احساس می‌کنم که با آن زاده شده‌ام.»

این بازیگر ۲۶ ساله اضافه می‌کند: «در اوایل سنین نوجوانی رؤیایی وهم‌آلود داشتم که تا اواخر سال‌های نوجوانی بازیگر شوم، و وقتی در سال‌های آخر نوجوانی در «میهن» (Homeland) بازی کردم و در نیویورک تئاتر بازی کردم، احساس کردم که هدف را به چیزی رئالیستی‌تر تقلیل داده‌ام، یعنی تئاتر بازی کردن و امید به بازیگری در یک سریال یا چنین چیزی که من را تقویت کند. و بعد احساس کردم که همه رؤیاها به حقیقت پیوست، به سرعت. و از آن پس زندگی با سرعت شش میلیون مایل در ساعت حرکت می‌کند.»

شالامی سابقه تئاترش را در فیلم «وانکا» (Wonka) با ۷ اجرای موزیکال به رخ خواهد کشید. او در این فیلم مقابل «الیویا کولمن»، «پترسون جوزف» و «روان اتکینسون» ظاهر خواهد شد. پیش‌درآمد «ویلی وانکا» به کارگردانی «پل کینگ» را برادران وارنر دسامبر سال آینده اکران می‌کند.

بازیگر «استخوان و همه‌چیز» (Bones and All) که در این مصاحبه «لیدی گاگا» که به تازگی به موزیکال «جوکر: جنون مشترک» (Joker: Folie à Deux) پیوسته را «فریبنده» توصیف می‌کند، علاوه بر تکذیب پیوستنش به «دنیای سینمایی مارول» در جشنواره ونیز امسال گفت که «سقوط جامعه را نزدیک» می‌بیند: «به نظر من زندن بودن امروز دشوار است. به نظر من سقوط جامعه نزدیک است. به همین علت است که امیدوارم [«استخوان و همه‌چیز»] اهمیت پیدا کند.»

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها