صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : ازرا میلر حرمسرا دایر کرد! / میلر: من مسیح جدید هستم!

ازرا میلر حرمسرا دایر کرد! / میلر: من مسیح جدید هستم!

ازرا میلر

ازرا میلر بازیگر فیلم The Flash در یک «حرمسرا» خودش را «مسیح بعدی» نامیده است.

ماه گذشته پس از مطرح شدن اتهامات مختلف، «ازرا میلر» بازیگر نقش «فلش» (The Flash) در فیلم‌های دی‌سی اعلام کرد که سرانجام به «مشکلات پیچیده روانی» اعتراف کرد و وعده داد که رفتارش را اصلاح می‌کند. میلر چند بار در هاوایی به حمله فیزیکی متهم شد و سپس پلیس هاوایی او را به اتهام سرقت بازداشت کرد. پیش‌تر این شایعه شنیده شده بود که او یک فرقه راه‌اندازی کرده و در حالی فریفتن جوانان است.

به‌گزارش مووی مگ به نقل از ۳۰نما، مجله «ونیتی فر» به تازگی به اسنادی دست پیدا کرده که اتهامات دیگری علیه این بازیگر را مطرح می‌کند. این نشریه با افرادی گفت‌وگو کرده که با میلر در ارتباط بوده‌اند و در جایی به نام «کوهستان» در ایالت ورمانت مستقر شده‌اند. میلر یک نوع «حرمسرا» ایجاد کرده و رفتاری دیکتاتوروار و تحقیرآمیز با زنان داشته است.

میلر در سفر به ایسلند با یک مشاور روحانی ۵۵ ساله به نام «جسپر یانگ بر» (Jasper Young Bear) ملاقات می‌کند که به میلر می‌گوید او «مسیح بعدی است و فراماسون‌ها برای کشتن او شیاطینی فرستاده‌اند.»

افرادی که در «کوهستان» ساکن بوده‌اند می‌گویند میلر پس از بازگشت مایل به سخنرانی‌هایی در ظاهر باشکوه بوده و خودش را مسیح نامیده است. او ادعا می‌کند که یک فرد مغفول نادوگانه و ۱۸ ساله به نام «توکاتا آیرون آیز» قرار است «آخرالزمان» را رقم بزند. میلر به ساکنین این منطقه می‌گوید شخصیت «فلش» یا «بری آلن» در واقع مسیح دنیای دی‌سی است.

برادران وارنر و دی‌سی فیلم «فلش» به کارگردانی «اندی موشتی» را با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری تولید کرده‌اند و برخلاف پروژه ۹۰ میلیون دلاری «بت‌گرل» (Batgirl) به راحتی حاضر به بایگانی کردنش نیستند. «دیوید زاسلاو» مدیر جدید کمپانی ادغام شده برادران وارنر دیسکاوری اخیراً از این فیلم حمایت کرده بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها