صفحه اصلی > اخبار سینمای جهان : بازگشت توبی مگوایر به نقش «مرد عنکبوتی»

بازگشت توبی مگوایر به نقش «مرد عنکبوتی»

توبی مگوایر مرد عنکبوتی

فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» (Spider-Man: No Way Home) «توبی مگوایر»‌ را پس از ۱۵ ساله به نقش «مرد عنکبوتی» بازگرداند. او همواره برای بازگشت تمایل نشان داده بود اما اختلاف نظر میان سونی پیکچرز و «سم ریمی» سبب شد که دنباله‌های بیشتری با او ساخته نشود.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، مگوایر در کتاب جدیدی که مارول برای «راهی به خانه نیست» منتشر کرده (Spider-Man No Way Home: The Official Movie Special) برای پنجمین بازگشت اظهار تمایل می‌کند و می‌گوید: «در ابتدا وقتی تماس گرفتند، گفتم بالأخره اتفاق افتاد! با من تماس گرفته شد و فوراً برای بازگشت تمایل نشان دادم. نه بدون نگرانی – می‌دانید: «چه شکلی پیدا خواهد کرد و چه تجربه‌ای خواهد بود؟» اما فرصت حضور در کنار انسان‌های شریف، با استعداد و خلاق و بازی در کنار یکدیگر؟ فقط گفتم: «بله!» لذت‌بخش و هیجان‌انگیز است.»

مگوایر ادامه می‌دهد: «عاشق این فیلم‌ها هستم و مجموعه‌های مختلف آن هستم. اگر این بچه‌ها با من تماس بگیرند و بگویند: «آیا امشب با ما وقت می‌گذرانی تا سر به سر هم بگذاریم؟» یا «می‌آیی تا این فیلم را بسازیم یا این صحنه را تمرین کنیم یا کاری مرتبط با «مرد عنکبوتی» انجام دهیم؟» پاسخ من یک «بله!» خواهد بود. برای اینکه چرا نخواهم انجامش دهم؟»

سونی پیش‌تر اعلام کرده بود که سه‌گانه جدیدی با همکاری «تام هالند» می‌سازد. اما بازگشت مگوایر و «اندرو گارفیلد» در آن‌ها تأیید نشده است. «راهی به خانه نیست» ۱.۹ میلیارد دلار در سراسر دنیا فروخت، بنابراین احتمال راضی شدن ستارگان وجود دارد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها