صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : متن طنز جالبی در وصف خبر حضور جورج کلونی در فیلم ایرانی « لاله »

متن طنز جالبی در وصف خبر حضور جورج کلونی در فیلم ایرانی « لاله »

65165

 

در پی اعلام این خبر که احتمال حضور جرج کلونی در فیلم پنج میلیارد تومانی لاله وجود دارد، تهیه کننده این فیلم اعلام کرده، این طور نیست كه به هر قیمتی از هر بازیگری استفاده کند؛ بلکه بازیگرانی را به کار می گیرد که کارنامه کاری آن ها به لحاظ اخلاقی، سالم و انسانی است و احتمالا بازیگران زن را از میان ترک ها یا مصری ها انتخاب می کند.

جرج کلونی: همین طوره آبجی… در جوامع منحط ما، زن ها بدبختند و سلطان غم، مادر است…راستی از این طرفا؟!

در پی اعلام این خبر که احتمال حضور جرج کلونی در فیلم پنج میلیارد تومانی لاله وجود دارد، تهیه کننده این فیلم (مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) اعلام کرده، این طور نیست كه به هر قیمتی از هر بازیگری استفاده کند؛ بلکه بازیگرانی را به کار می گیرد که کارنامه کاری آن ها به لحاظ اخلاقی، سالم و انسانی است و احتمالا بازیگران زن را از میان ترک ها یا مصری ها انتخاب می کند. در همین رابطه و کلیه رابطه ها و گفته های دیگر، خبرنگار ایسنا توانسته به سکانسی از فیلم دست پیدا کند که با حضور جرج کلونی و برن سات (هنرپیشه سینمای تهاجم فرهنگی) فیلم برداری شده و بر اخبار مربوط به یکی از گران ترین طرح های سینمایی صحه می گذارد:

 

روز – داخلی – نمای متوسط

جرج کلونی و برن سات کنار ماشین در پیست اتومبیل رانی

جرج کلونی (ضمن حفظ ظواهر و فواصل مجاز): آبجی! بسیار مشعوفم از این که جناب عالی را این جا زیارت می کنم. خاطرت باشد که حفظ محیط گرم خانواده و شستن کهنه، مهم تر از هر مسأله دیگری است.

برن سات: بله. خوشبختانه همان طور که برادر تهیه کننده مان گفته، منزلت زن ایرانی در نزد مردم بالاتر از منزلت زن غربی در جوامع غربی است و ما می خواهیم با کمک شما، این را در فیلم نمایش بدهیم.

جرج کلونی: همین طوره آبجی… در جوامع منحط ما، زن ها بدبختند و سلطان غم، مادر است…راستی از این طرفا؟!

برن سات: هیچی… همون آقای تهیه کننده گفته با این فیلم می خواد سینمای ایران را به استانداردسازی سینما نزدیک کنه… ما هم اومدیم تا به نوبه خودمان سهمی در این قدم خداپسندانه برداریم.

جرج کلونی: خدا یک در دنیا صد در آخرت خیرشون بده… خدا از آقایی کم شون نکنه… خوب شد که اومدی؛ بلکه یه کمکی به معرفی هنرپیشه های سالم به دنیا داشته باشی.

برن سات: آره… زنان هنرپیشه ایرانی که متأسفانه همون طور که برادر عزیزمون سلحشور گفتن، در این زمینه های اخلاقی استانداردهای لازمو ندارن. خوب این آقای اسی (کارگردان) کارش درسته… حالا چطوری گذاشتن این فیلمو بسازه؟

جرج کلونی: گویا جزو اکیپ فیلم سازی رییس جمهور محبوب شون توی سفر نیویورک بوده و جزو نخبگانی بوده که با ایشون دیدار کرده.

برن سات: چه ربطی داره؟! مگه همه جا مثل غرب غارتگر رابطه ایه؟

جرج کلونی: نه بابا! منظورم اینه که خیلی کارش درسته… برادر شمقدری گفته که ایشون یه قبرستون اختصاصی هم برای ایرانی های مقیم لس آنجلس ساخته… ببین صلاحیتش تا کجاست؟!

برن سات: آها! پس همینو بگو… واقعاً سینمای ایران هم با اون وضع خانه سینما و اون وضعیت مجوٌز فیلماش قبرستون ساز متخصص هم می خواد…

جرج کلونی (دور و بر را نگاه می کند): ببخشید! ببینم می شه یه کاری بکنین ما رو از نون خوردن بیاندازید؟!

برن سات (موضوع را عوض می کند): خوب شما چطور اومدی این طرفا؟! چقدر می گیری؟!

جرج کلونی: این طور نبوده که با هر قیمتی با حضور بنده موافقت کنند… بنده به لحاظ اخلاقی، سالم و انسانی و دارای وجوه مثبتم.

برن سات: آره… وجوه مثبتشو که کاملاً در جریانم… بالأخره نگفتی چقدر دستمزد می گیری؟!

جرج کلونی: خیلی کم… اول و آخرش فقط پنج میلیارد بودجه ایه که دولت به این پروژه کمک کرده… اون وقت ببین به من و تو این وسط چی می رسه؟!

برن سات: هیچی به خدا… ما هم مثل کارگردان و تهیه کننده درد استانداردسازی سینمای ایران و دنیای هنر و جامعه بشری رو داریم، وگرنه با این پول که نمیشه زندگی کرد!

جرج کلونی: آره والٌاه… سه هزار میلیارد تومن که نیست، یه رقم ناقابله!

ایسنا

ذره بین : اینجور خبرها، اینجور متن های طنز هم می خواد!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها