صفحه اصلی > اخبار سینمای ایران : احمد نجفی به دنبال ساخت یک فیلم با بودجه 2 میلیارد تومانی!

احمد نجفی به دنبال ساخت یک فیلم با بودجه 2 میلیارد تومانی!

61646

 

یوزپلنگ طلایی برای بهترین فیلم جشنواره ی فیلم «لوكارنو» به فیلم «دختری از ناكجا» از فرانسه رسید.

احمد نجفی گفت: ساخت پروژه سینمایی «من یك ایرانی هستم» حدود ۸۰۰ هزار دلار بودجه نیاز دارد كه با نرخ ارز فعلی بازار و در صورت حمایت نشدن امكان ساخت این فیلم را ندارم.

این سینماگر كه چندی است قصد دارد «من یك ایرانی هستم» را به عنوان دومین فیلم خود تهیه كند، درباره سرنوشت این پروژه سینمایی بیان كرد: شش سال است كه دنبال ساخت این فیلم در كشور اوكراین هستم اما متاسفانه نرخ ارز خیلی بالا رفته است.

وی ادامه داد: اكنون می خواهم به اوكراین بروم تا ببینم می توانم مشاركت آنها را برای ساخت این فیلم سینمایی جلب كنم یا خیر.

نجفی درباره برآورد هزینه مالی ساخت فیلم سینمایی «من یك ایرانی هستم» هم اظهار كرد: برآوردم این است كه ساخت این فیلم حدود ۸۰۰ هزار دلار هزینه دارد كه اگر بتوانیم ارز دولتی دریافت كنیم چیزی حدود یك میلیارد تومان می شود. اما اگر قرار باشد با ارز آزاد این فیلم ساخته شود حدود دو میلیارد تومان هزینه دارد كه از عهده من خارج است. در واقع با نرخ ارز آزاد این فیلم را نخواهم ساخت.

به گفته احمد نجفی، داستان این فیلم سینمایی درباره درباره یك قهرمان كشتی است كه به كشور اوكراین مهاجرت می كند و در ادامه با مسائلی مواجه می شود.

ایسنا

ذره بین : داستان فیلم چرا اینجوریه؟! یاد فیلمهای دهه ای هفتاد خودمون افتادم!

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها