نقد سریال پیس میکر (Peacemaker)

کسی در سریال حضور دارد که من بشناسم؟

جان سینا، ستاره کشتی کج و سینما بازیگر نقش اصلی سریال است. رابرت پاتریک، ستاره فیلم «ترمیناتور 2» هم از بازیگران سریال است.

داستان سریال درباره چیست؟

پس از اتفاقات «جوخه انتحار» که منجر به زخمی شدن شدید پیس میکر (جان سینا) می شود، وی به سلامتی خود را باز می یابد و وارد ماموریتی جدید می شود که...

خالق سریال کیست؟

جیمز گان، کارگردان مشهور فیلم های اَبَرقهرمانی که بیشتر او را با آثاری همچون «نگهبانان کهکشان» و «جوخه انتحار» می شناسند.

نقد سریال پیس میکر (Peacemaker)

نکات مثبت سریال؟

سرگرم کننده بودن، مهم ترین ویژگی سریال «Peacemaker» است. این سریال به خوبی نبض سریال را زنده نگه می دارد تا تماشاگر از تماشای آن خسته نشود.

حضور جان سینا در نقش پیس میکر (که قبلا هم او را در این نقش دیده بودیم) انتخاب مناسبی بوده است.

استفاده کمتر از CGI تصمیم درستی بوده که در سریال «پیس میکر» گرفته شده است. 

 نکات منفی سریال؟

شوخی های مطرح شده در سریال زیاد هستند که اغلب آن ها نیز ضعیف است.

نادان بودن بخشی از ویژگی شخصیت های سریال است اما در برخی از لحظات فیلم، نادان بودن باعث از دست رفتن منطق روایی داستان گردیده است.

شخصیت های سریال تک بُعدی هستند و قابل پیش بینی.

اصرار برای مرتبط کردن قصه به «لیگ عدالت» در شرایطی که منطقی برای این کار در نظر گرفته نشده، نتیجه جالبی بر جای نگذاشته است.

نقد سریال پیس میکر (Peacemaker)

این سریال محصول کدام شبکه است؟

HBO Max

عامل تأثیرگذار برای تماشای سریال؟

علاقه مندی به ژانر اَبَرقهرمانی و ملاقات قبلی با شخصیت پیس میکر در فیلم «جوخه انتحار»

حرف آخر:

سریال پیس میکر (Peacemaker) سرگرم کننده است اما هیچوقت تبدیل به اثری فوق العاده نمی شود. این سریال از حیث سرگرم کنندگی می تواند مخاطبش را راضی نگه دارد اما نمی تواند به اثری منحصر به فرد تبدیل شود و تفاوتی با دیگر سریال های ساخت DC یا مارول داشته باشد. فراموش نکنیم که هدف «پیس میکر» تنها سرگرم کردن مخاطبش هم بوده که به هدف خود رسیده است.

 

منتقد: رضا توسلی

این مطلب به‌صورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می‌گردد.

به صفحه اینستاگرام مووی مگ بپیوندید