امین حیایی مجید صالحی

کسی در سریال حضور دارد که من بشناسم؟

امین حیایی، بازیگر مشهور سینمای ایران نقش اصلی سریال است. مجید صالحی، کمدین سال های اخیر سینما هم در سریال حضور دارد. هومن برق نورد و آناهیتا درگاهی هم از بازیگران سریال به شمار می روند.

داستان سریال درباره چیست؟

در فصل سوم «ساخت ایران»، ستاره به دلیل بدهی به دردسر افتاده و غلام تلاش می کند تا هر طور که شده به او کمک کند تا بر مشکلاتش غلبه کند اما...

خالق سریال کیست؟

بهمن گودرزی که در سابقه او فیلم های کمدی فراوانی از جمله «ما چقدر خوبیم» ، «ثبت با سند برابر است» و «شیش و بش» به چشم می خورد.

نکات مثبت سریال؟

نمی توان یافت! تمام بخش های «ساخت ایران 3» ضعیف هستند.

نقد سریال ساخت ایران 3

 نکات منفی سریال؟

شوخی هایی که در سریال می بینیم به شدت سطحی هستند و اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که مخاطب خیلی وقت است که به این شوخی ها نمی خندد!

قصه در تراز با شوخی هاست، ضعیف و کلیشه ای است.

شخصیت پردازی در «ساخت ایران 3 »وجود ندارد. همه شخصیت ها از غلام گرفته تا سیاوش، ستاره و دیگران تیپ های آشنای تلویزیونی هستند.

کم کاری در تمام بخش های سریال دیده می شود. وضعیت به حدی بد است که حتی شما می توانید سبز بودن پرده کروماکی ها رو در سریال ببینید!

این سریال محصول کدام شبکه است؟

فیلیمو

عامل تأثیرگذار برای تماشای سریال؟

شاید خاطرات شما از فصل های قبلی «ساخت ایران» عاملی برای تماشای مجدد «ساخت ایران 3» باشد. نقد سریال ساخت ایران 3

حرف آخر:

«ساخت ایران » در مجموع هرگز سریال موفقی نبود. فصل اول آن برخلاف انتظار چندان درخشان نبود و فصل دوم هم یک شکست کامل به شمار می رفت. ساخته شدن «ساخت ایران 3» هرگز توجیه منطقی نداشت و با انتشار سریال می توانیم متوجه شویم که «ساخت ایران» هیچ تغییری نکرده و کماکان یک کمدی سطحی است که نمی تواند با دیگر سریال های شبکه نمایش خانگی رقابت کند.

 

منتقد: رضا توسلی

این مطلب به‌صورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می‌گردد.

به صفحه اینستاگرام مووی مگ بپیوندید

 

نام سریال: ساخت ایران 3 دانلود سریال ساخت ایران 3

کارگردان: بهمن گودرزی

نویسنده: امیر عربی

تهیه کننده: سید امیر پروین حسینی

بازیگران:

امین حیایی

مجید صالحی

آناهیتا درگاهی

بهرنگ علوی

ژانر: کمدی

شبکه نمایش‌دهنده: فیلیمو

کشور: ایران

زبان: فارسی

مدت‌زمان هر اپیزود: 50 دقیقه

تاریخ آغاز پخش سریال: اسفند 1400