2 1 20141214174337

رضا عطاران اولین بازیگری بود که برای ایفای نقش در فیلم «ماموریت تهران» قرارداد امضا کرد و البته عقد قرارداد او هم به صورت رسمی در سایت های خبری منعکس شد.طبق شنیده ها دیگر بازیگر این کار، محسن تنابنده بوده است اما با آغاز فیلمبرداری «گینس» به کارگردانی و بازیگری تنابنده، هر دو این چهره ها بی خیال بازی در «ماموریت تهران» شده اند و حالا مسئولان این فیلم، حسابی از دست این دو بازیگر شاکی هستند.شنیده ها حاکی از آن است که مسعود ردایی، تهیه کننده این فیلم ممکن است قصد شکایت صنفی از این دو بازیگر را داشته باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از تماشاگران امروز،این فیلم به تهیه کنندگی مسعود ردایی مدتی قبل از سوی اداره نظارت و ارزشیابی و وزارت ارشاد مجوز ساخت دریافت کرد و رضا عطاران اولین بازیگری بود که برای ایفای نقش در فیلم قرارداد امضا کرد و البته عقد قرارداد او هم به صورت رسمی در سایت های خبری منعکس شد.

شروع فیلمبرداری «گینس» اولین فیلم سینمایی محسن تنابنده در مقام کارگردان، گویا با حاشیه همراه شده است. شنیده ها حاکی از این است که عوامل فیلم «ماموریت تهران» قصد شکایت از تنابنده و رضا عطاران را دارند!

این فیلم به تهیه کنندگی مسعود ردایی مدتی قبل از سوی اداره نظارت و ارزشیابی و وزارت ارشاد مجوز ساخت دریافت کرد و رضا عطاران اولین بازیگری بود که برای ایفای نقش در فیلم قرارداد امضا کرد و البته عقد قرارداد او هم به صورت رسمی در سایت های خبری منعکس شد.

طبق شنیده ها دیگر بازیگر این کار، محسن تنابنده بوده است اما با آغاز فیلمبرداری «گینس» به کارگردانی و بازیگری تنابنده، هر دو این چهره ها بی خیال بازی در «ماموریت تهران» شده اند و حالا مسئولان این فیلم، حسابی از دست این دو بازیگر شاکی هستند.

«ماموریت تهران» قرار بود اوایل آذر ماه در تهران کلید بخورد اما چند روز پیش مشخص شد عطاران از بازی در «ماموریت تهران» انصراف داده است. خود عطاران هم این خبر را تایید کرد و در این باره گفت: «به دلیل طولانی شدن فیلمبرداری «نهنگ عنبر» (به کارگردانی سامان مقدم) نتوانستم به پروژه «ماموریت تهران» برسم. البته سفر ناخواسته ام به کشور ترکیه برای داوری جشنواره مالانا نیز مزید بر علت شد تا نتوانم جلوی دوربین این فیلم بروم و به همین دلیل از بازی در «ماموریت تهران» انصراف دادم.

عطاران در ادامه گفت: «خیلی دوست داشتم در فیلم جدید مهدی مظلومی حضور پیدا کنم چون «ماموریت تهران» قصه خوبی دارد. امیدوارم درکارهای آینده ایشان و آقای ردایی دوباره فرصت همکاری برای من مهیا شود. برای این پروژه آرزوی موفقیت می کنم

اما گویا تنابنده هم زیر قول و قرارش با این پروژه زده است تا اولین فیلم سینمایی مهدی مظلومی، روی زمین بماند و در مرحله پیش تولید و در یکقدمی آغاز فیلمبرداری متوقف شود.

شنیده ها حاکی از آن است که مسعود ردایی، تهیه کننده این فیلم ممکن است قصد شکایت صنفی از این دو بازیگر را داشته باشد. «ماموریت تهران» اولین فیلم بلند سینمایی مهدی مظلومی است که قرار بود روزبه رایگا آن را فیلمبرداری کند. مظلومی و رایگا حتی مدتی قبل عازم ارمنستان شدند تا تیتراژ و بخشی از سکانس های عبوری فیلم را در ایروان فیلمبرداری کنند اما به لطف عطاران و تنابنده، تولید «ماموریت تهران» فعلا متوقف شده است.

در عوض «گینس» این روزها مشغول فیلمبرداری است تا تنابنده در ساخت اولین فیلم سینمایی اش از مهدی مظلومی برای کارگردانی اولین فیلم بلندش پیشی بگیرد. در «گینس»، عطاران و تنابنده در کنار اکبر عبدی، سه بازیگر اصلی کار هستند.

فیلمبرداری «گینس» مدتی است که آغاز شده و تنابنده هم در پیج شخصی اش در اینستاگرام، عکس های داغ و جالبی از این پروژه را برای طرفدارانش به اشتراک می گذارد.