2 1 2015125191337

عباس غزالي با فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» در سي و سومين جشنواره فيلم فجر حضور دارد.

به گزارش مووی مگ به نقل از سوره سينما، عباس غزالي با اعلام اينکه نقشي که در «اعترافات ذهن خطرناک من» بازي مي کند بسيار متفاوت از نقش هاي قبلي اش است، گفت: نقشي که در «اعترافات ذهن خطرناک من» بازي کرده ام با کارهاي قبلي ام بسيار متفاوت است و جاي خالي چنين نقشي در رزومه هنري ام به چشم مي آمد. داستان فيلم در مورد مردي است که در 24 ساعت از زندگي اش دچار فراموشي مي شود، در اين 24 ساعت با دو شخصيت به نام هاي آيدا و صحت مواجه ميشود که نقش صحت را من بازي مي کنم. صحت شخصيتي خاکستري است با لايههاي پيچيده و پر از بازي در بازي که صحت در فيلم دائم در حال رنگ عوض کردن است.

او در مورد چگونگي حضورش در اين فيلم و سابقه آشنايي اش با هومن سيدي گفت: با هومن سيدي 6 سال پيش در يک تله فيلم همبازي بودم و رفاقتمان از همانجا شکل گرفت، بعد از آن هومن سيدي براي فيلم آفريقا از من دعوت کرد تا با هم همکاري کنيم، من در فيلم «آفريقا» يک روز هم با گروه دورخواني کردم و با اينکه بسيار دوست داشتم در آن فيلم بازي کنم اما به دليل تداخلي که آفريقا با سريال وضعيت سفيد داشت نتوانستم درآن زمان با هومن سيدي همکاري کنيم، اما امسال بعد از اينکه به من پيشنهاد بازي در «اعترافات ذهن خطرناک من» را داد با جان و دل پذيرفتم.

بازيگر نقش بهروز در سريال «وضعيت سفيد» با تاکيد بر احساس رضايتش از بازي در فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» گفت: خدا صداي دل من را شنيد، چون سال ها به دنبال بازي در چنين فيلم و کاراکتري بودم. گاهي اتفاقات آن طور که ميخواهي پيش نميروند، در اين مدت پيشنهادهاي زيادي داشتم براي بازي اما چون فيلمنامهها را دوست نداشتم بازي در آنها را نپذيرفتم زيرا انجام کاري که در سليقه من نيست نميتواند برايم لذت بخش باشد.

عباس غزالي در مورد فضاي فيلم خاطر گفت: فضاي «اعترافات ذهن خطرناک من» حال و هوايي وهم آلود و مبهم دارد که حول محور سيامک صفري بازيگر نقش اصلي فيلم ميگذرد او در روند داستان فيلم در پي اين لست که علت اتفاقات اطرافش را بداند.

غزالي با اشاره به اينکه اگر کسي بگويد به سيمرغ فکر نمي کند دروغ مي گويد گفت: هيچ کس از جايزه گرفتن و سيمرغ بدش نمي آيد و آن کسي که ميگويد به سيمرغ فکر نميکند در واقع دروغ ميگويد، اما مهمتر از سيمرغ براي من ورودم به سينما با فيلم «اعترافات ذهن خطرناک من» است و در ادامه اين موفقيت اگر سيمرغ هم بگيرم بسيار خوشحال ميشوم.

عباس غزالي در مورد «اعترافات ذهن خطرناک من» گفت: «اعترافات ذهن خطرناک من» فيلمي سرگرم کننده، خوب و جذاب است که در جشنواره فجر حتما مورد توجه مخاطبان قرار خواهد گرفت و به تماشاگران قول مي دهم کساني که دوست دارند عباس غزالي را در سينما ببينند از من يک فيلم خوب خواهند ديد.