w85zar3kn3pfdnlvdo2j

در چند روز گذشته آزاده نامداری بارها در صفحه اجتماعی اش از برنامه “خانومی که شما باشی” سخن گفته بود که قرار بود در عیدنوروز پخش شود و حالا در یادداشت دیگری از عدم پخش این برنامه سخن گفت.

به گزارش مووی مگ به نقل از کافه سینما، آزاده نامداری در صفحه اجتماعی اش ابتدا خبر از عدم پخش برنامه نوروزی‌ اش داد و نسبت به دلیل عدم پخش آن اظهار بی اطلاعی کرد و البته این اتفاق را به کسانی‌که بابت آن خوشحال شده‌اند تبریک گفت، اما ساعتی بعد نامداری این پست را پاک کرد و به جای آن نوشت که بابت عدم پخش برنامه پیگیر شدم و گفتند که انشاالله در یک فرصت مناسب پخش خواهد شد.

به گفته آزاده نامداری ، “خانومی که شما باشی” مستندی شش قسمتی است که برای ایام فاطمیه تدارک دیده شده بود، درباره شش خانوم که به طرز دردناکی همسران خود را از دست داده اند.

حالا و در تازه ترین پست آزاده نامداری در صفحه شخصی اش آمده است :

سلام،،نوشته ای دریکی ازسایتها باعث شد امروز تعداد زیادی از همکاران ودوستانم بویژه اهالی رسانه بمن زنگ بزنند،و صحت وسقم مطلب این سایت محترم رو جویا بشن.تاالان ساکت بودم،اما فکر میکنم باید به نکاتی اشاره کنم،من آزاده نامداری هستم،،یازده سال درتلویزیون کارکردم و با قلبم کارکردم.الان مستند من پخش نشد،آنتن روتین ندارم.مجری سال تحویل نیستم..اما،اما،،من هرگز به وطنم به تفکرم،به عقایدم،پشت نمیکنم،شاید برای فرصت مطالعاتی دلم بخواد برای مدتی مهاجرت کنم اما هرگز و هرگز این به معنی حضور درشبکه های غیرداخلی نیست.من متعلق به این خاک و به این قابم..حتی اگه سالها ازش دور باشم…من آزاده نامداری هستم.شاید مدیران محترم منو با وجود اینهمه مجری تقلبی. فیک فراموش کردن اما من با عرق وکلی طرح و ایده و علاقه همچنان سرزنده هستم…و به سرزمینم پشت نمیکنم.هرگز