2 1 2014527203645

علی صادقی بازیگر سینما و تلویزیون در فیلم «تارات» به کارگردانی پدرام بهرامی فر حضور دارد. این فیلم یک اثر اکشن - پلیسی است و ماجرای عتیقه های دزدیده شده ای است که در ایران پنهان شده است. نشانی محل عتیقه ها به دست قاچاقچیان خارجی افتاده و آنها برای خارج کردن این عتیقه ها از ایران تلاش می کنند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، علی صادقی در این فیلم در نقش خود یعنی یک بازیگر حضور دارد. نیما شاهرخ شاهی، حسن اسدی، فهیمه سلیمانی، محمد خراسانیان، ساناز حسن پناه، بیتا تارم و شاران بهرامی فر از جمله بازیگران این فیلم هستند، به زودی بازیگر اصلی زن این فیلم اعلام می شود.

از جمله عوامل «تارات» می توان به نویسنده و کارگردان: پدرام بهرامی فر، مجری طرح: حمید رضا حمزه ای، مدیر تولید: غزال ناصری، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: محمد رحمانیان، فیلمبردار: پویان آقابابائیان، طراح صحنه و لباس: صادق فهیمی، مسئول جلوه های ویژه کامپیوتری: بهروز باقری، دستیار ۲کارگردان: ملیحه وحیدی نیا، منشی صحنه: سپیده کریم خان، طراح گریم: مهیار اعرج، دستیار سوم کارگردان : نیما سرایی، دستیار گریم: سارا خندانی، عکاس: شاران بهرامی‌فر اشاره کرد.