20150506140343 1

تهیه کننده فیلم "سایه‌های موازی"گفت: منتظر پروانه نمایش برای این فیلم هستیم و امیدواریم در یک گروه سینمایی مناسب برای اکران قرار بگیریم.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، حسین توکل نیا؛‌تهیه کننده فیلم سینمایی سایه های موازی که اصغر نعیمی آنرا کارگردانی کرده و ابو الفضل پورعرب و شهاب حسینی نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند درباره وضعیت این فیلم برای اکران گفت: منتظر پروانه نمایش برای این فیلم هستیم و امیدواریم در یک گروه سینمایی مناسب برای اکران قرار بگیریم.

توکل نیا ضمن بیان این مطلب که برای اکران فیلم سایه های موازی عجله ای نداریم ابراز امیدواری کرد اتفاقات پشت پرده مشکلی برای اکران خوب این فیلم ایجاد نکند.

این تهیه کننده سینما در پاسخ به این سوال که آیا فیلم با مشکلات ممیزی مواجه بوده یا نه پاسخ داد: اصلاحیه جزئی از سوی وزارت ارشاد در فیلم انجام شده و به نظر نمی رسد که فیلم با مشکل دیگری مواجه شود.

توکل نیا در حالی از عدم دریافت مجوز نمایش این فیلم سخن می گوید که به تازگی شورای پروانه نمایش از صدور مجوز برای این فیلم خبر داده بود.

وی معتقد است فیلم سایه های موازی از قصه مناسب و بازیگران خوبی بهره می برد و اینطور پیش بینی می کند که از استقبال مناسبی هم در گیشه برخوردار شود.

به گفته تهیه کننده این فیلم؛ قصه سایه های موازی از مضمونی اجتماعی برخوردار است و توان جذب مخاطب عام سینما را خواهد داشت.

به گزارش نسیم در این فیلم ابوالفضل پورعرب و شهاب حسینی، دو ستاره سینما از نسل‌های مختلف، برای نخستین بار روبروی هم بازی می‌کنند.

پورعرب که پس از مدت‌ها دوری از سینما به این عرصه بازگشته، نقش اصلی فیلم را بازی می‌کند.

علاوه بر پورعرب و شهاب جسینی، بازیگران دیگری چون سیامک صفری، سمیرا حسن‌پور، هوشنگ توکلی و حدیث فولادوند در فیلم سایه‌های موازی به ایفای نقش می‌پردازند.

این فیلم در مقطع زمانی جشنواره سی وسوم فیلم فجر که در بهمن سال گذشته برگزار شد در حال ساخت بود.

این فیلم پیش از این «سایه» نام داشت، اما نام آن به «سایه‌های موازی» تغییر یافته‌است.