2 1 2015117121618

فیلم سینمایی «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان و به تهیه‌کنندگى على مصفا از چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، این فیلم سال گذشته در جشنواره فجر اکران شد که بازتاب مثبتی داشت و در نظرسنجی‌های مختلف منتقدین توانست به عنوان یکی از فیلم‌های محبوب جشنواره سی‌وسوم شناخته شود.لیلا حاتمی ، علی مصفا و زهرا حاتمی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

پوستر جدید این فیلم توسط محمد حسین هوشمندی طراحی شده و عکاس آن صبا سیاه پوش است. پخش فیلم نیز برعهده نسیم صبا است.

صفی یزدانیان به تازگی سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را برای «در دنیای تو ساعت چند است؟» کسب کرده است.

همچنین فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» موفق به کسب جایزه فیپرشی جشنواره پوسان شد. این فیلم در بخش رقابتی جشنواره سائوپائولو نیز حضور داشته است

خط اصلی این فیلم، داستان چند گره عاطفی میان آدم‌هایی از نسل‌های مختلف است و به گفته ی صفی یزدانیان فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» به‌ نوعی بخشی از زندگی او و هم‌نسلان اوست.

همکاری دوباره مثلث علی مصفا،فردین صاحب‌الزمانی و صفی یزدانیان بعد از فیلم محبوب «چیزهایی هست که نمی‌دانی» از نقاط قوت این فیلم است.