2 1 201542911155

باران کوثری بازیگر زن سینمای ایران که بنا بود در اقتباس سینمایی «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده حاضر شود از بازی در این کار انصراف داد و پگاه آهنگرانی جایگزین وی شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از سینما ژورنال،این اتفاق در حالی روی داد که برخی منابع دلیل آن را درگیری باران با پروژه “دندون طلا”ی داوود میرباقری دانستند با این حال این بازیگر سینمای ایران به صراحت به اختلاف نظر با کارگردان “خشکسالی و دروغ” اعتراف کرده است.

باران کوثری با اشاره به اینکه جدایی اش از این پروژه سینمایی هیچ ربطی به “دندون طلا” ندارد به “اعتماد” می گوید: این خبر كه من به دلیل همزمانی این پروژه با پروژه “دندون طلا” انصراف دادم كاملا اشتباه است. دلیل انصراف من به هیچ‌وجه همزمانی با هیچ پروژه‌ای نبوده است و زمانی كه من انصرافم از پروژه “خشكسالی و دروغ” را اعلام كردم، هنوز برای كار آقای میرباقری قرارداد نبسته بودم.

وی ادامه می دهد: من نزدیك به یك ماه قبل از این پروژه انصراف دادم اما آنها به دلایلی ترجیح دادند كه آن را اعلام نكنند.به این نتیجه رسیدم که همکاری با این کارگردان نتیجه خوبی نخواهد داشت.

كوثری با اعلام اینكه علت كناره‌گیری‌اش اختلاف نظر شدید با پدرام علیزاده، كارگردان این فیلم بوده است، افزود: در نهایت من به این نتیجه رسیدم كه این همكاری نتیجه خوبی نخواهد داد. هرچند از ابتدا هم دلیل حضور من در این فیلم، متن و آقای یعقوبی بودند.

این بازیگر تاکید می کند: از نظر من هنوز هم استاد یعقوبی و خانم كیخایی از بزرگان این عرصه هستند و دوست دارم كه با آنها كار كنم. من این نقش را بارها اجرا كرده‌ام و هنوز هم دوست دارم آن را بازی كنم. اما سینما فضا و اقتضائات دیگری دارد و من ترجیح می‌دهم در سینما با شرایط دیگری كار كنم.

به گفته او فیلمنامه یعقوبی بسیار درخشان است و آرزو می‌كند كاش این فیلم در شرایط دیگری ساخته می‌شد.