2 1 201565232825

هديه تهراني بازيگر فيلم جديد ابراهيم ابراهيميان شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، هديه تهراني كه معمولا بازيگر گزيده كاري است قرار است در فيلم «عادت نمي كنيم» ساخته ابراهيم ابراهيميان بازي كند. پيش از اين قرار بود نيكي كريمي در اين فيلم بازي كند. او حتي در جلسات دورخواني فيلمنامه نيز شركت كرده بود اما در نهايت از اين پرو‍ژه جدا شد.

نكته قابل توجه در خصوص «عادت نمي كنيم» همكاري مجدد هديه تهراني و محمدرضا فروتن بعد از 18 سال است. اين دو بازيگر پيش از اين در فيلم خاطره انگيز «قرمز» با يكديگر همبازي بودند. تهراني البته در فيلم ابراهيميان نقش مقابل فروتن را بازي نمي كند و پارتنرش حميدرضا آذرنگ است.

هديه تهراني اواخر سال گذشته در فيلم سينمايي «دوئت» (نويد دانش) بازي كرد كه اين روزها در مرحله فني قرار دارد. جالب اينجاست كه تهيه كننده «دوئت» و «عادت نمي كنيم» پيمان جعفري است تا هديه تهراني دو همكاري پياپي با اين تهيه كننده داشته باشد. آخرين فيلم اكران شده اين بازيگر «روز مبادا» بود كه اين روزها در گروه هنر و تجربه روي پرده است.

فيلمبرداري اين فيلم اواخر هفته گذشته در تهران آغاز شده است. به غير از هديه تهراني و محمدرضا فروتن در «عادت نمي كنيم» بازيگراني چون ساره بيات، حميدرضا آذرنگ، پانته آ پناهي ها، شیرین یزدان بخش و نقی سیف جمالی هم ايفاي نقش مي كنند.این فیلم دومین تجربه سینمایی ابراهیم ابراهیمیان در مقام کارگردان است که فیلمنامه آن به طور مشترک توسط او و سارا سلطانی به نگارش در آمده است.

فيلمي كه یک ملودرام اجتماعی است و رابطه آدم‌ها را در شرایط خاص اجتماعی روایت می‌کند. «عادت نمی کنیم» درباره احمدرضا مقدم استاد برجسته دانشگاه است که به واسطه شک مهتاب همسرش، مسیر تازه ای پیش روی خود می‌یابد. این شک در بستر خانواده ریشه می‌دواند و به آرامی همه داشته‌های احمدرضا را تحت الشعاع قرار می‌دهد.