2lew

لیلا حاتمی گفت: تنها دلیل حضورش در نمایش «اسم» یک اعلام عشق عمومی به لیلی رشیدی است.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایسنا، لیلا حاتمی که این روزها فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» را بر پرده سینماها دارد، به زودی در نمایشی با عنوان «اسم» به کارگردانی لیلی رشیدی بازی خواهد کرد تا حضور در تئاتر را نیز تجربه کند.

این بازیگر در نشستی که امروز سه‌شنبه - 26 خردادماه در تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد، تنها دلیل حضور خود در نمایش «اسم» را همکاری با لیلی رشیدی عنوان کرد.

و در این‌باره گفت: دلیل اصلی بازی من در این کار برای لیلی و به نام لیلی است و می‌خواستم در محیط لیلی قرار بگیرم و در دنیای او شریک شوم.

او ادامه داد: دوست داشتم بعد از اینکه سال‌ها بود همدیگر را ندیده بودیم، با هم معاشرت کنیم.

لیلا حاتمی در پاسخ به حضورش در یک نمایش و بازی بر صحنه تئاتر گفت: هیچ‌وقت جزو آن دسته از بازیگرانی نبودم که خودم را دور از تئاتر ببینم و بگویم تئاتر هرگز! اصولا لفظ «هرگز» برای کاری را کمتر دارم یا شاید اصلا نداشته باشم، به همین دلیل این‌طور نبود که اصلا به بازی در تئاتر فکر نکرده باشم.

این بازیگر همچنین درباره اظهاراتی که نسبت به حضور چهره‌های سینمایی در تئاتر مطرح می‌شود با تأکید بر اینکه نمی‌دانم این حرف که تئاتر برای بازیگر سینما اعتبار می‌آورد از کجا آمده است؟ اظهار کرد: بدون اینکه بخواهم به گروهی خاص اهانت کنم، سلیقه خود را می‌گویم و آن هم این است که به نظرم سینما با فاصله خیلی زیادی جلوتر از تئاتر قرار دارد. این مسئله را هم بعد از شغلم درک نکردم و از پنج سالگی چنین نظری داشتم. حتی در این‌باره با لیلی خیلی بحث می‌کردیم، چون من دنیا را در کادر سیاه و روشن و نور کلوزاپ می‌بینم؛ به همین دلیل است که می‌خواستم با حضور در این نمایش در دنیای لیلی که تئاتر را بیشتر دوست دارد شریک شوم.