2011 8 27 8 4 38

محمدعلی کشاورز نسبت به سوءاستفاده از نامش واکنش نشان داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، بازیگری که به خاطر نقش‌آفرینی در «مادر» علی حاتمی سیمرغ بلورین جشنواره فجر را از آن خود کرده، با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت به سوءاستفاده از نامش واکنش نشان داد.

محمدعلی کشاورز در سال 1309 در شهر اصفهان پا به عرصه وجود گذاشت. او فعالیت هنری خود را در تئاتر با حضور در نمایش «ویولن ساز کره‌مونا» آغاز کرد و پس از آن با ادامه فعالیت در تئاتر و حضور در بسیاری از نمایشنامه‌های معروف تبدیل به بازیگری حرفه‌ای در این عرصه شد. «شب قوزی» به کارگردانی فرخ غفاری در سال 1343 نخستین حضور این بازیگر در سینما را رقم زد تا پس از آن در فیلم‌های بسیاری چون «کمال‌الملک»، «ناصرالدین شاه آکتور سینما» و «کفش‌های میرزا نوروز» حضور یابد.

بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که تا کنون چندین بار مجبور شده شایعات مختلفی درباره خود را تکذیب کند، درباره سوءاستفاده از نام خود نوشت : «با درود فراوان خدمت شما مردم خوب و عزیز ایران، به اطلاع همه هموطنان میرسانم که بنده در هیچ نهاد،شرکت،موسسه و ارگان خصوصی و دولتی (با وجود پیشنهادات مختلف)عضو و سهامدار نبوده و نیستم و هر جا اسمی از من برده شده سوءاستفاده از نامم است

کشاورز در سال 1347 به تلویزیون رفت و کار خود را با کارگردانی هنری چند قسمت از سریال «خانه قمرخانم» در این رسانه آغاز کرد. «هزاردستان»، «سربداران» و «پدرسالار» از کارهای تلویزیونی این بازیگر محسوب می‌شوند.

او چهارشنبه 31 تیر نیز با انتشار نامه‌ای در روزنامه ایران نسبت به سوءاستفاده از نامش هشدار داده بود. او عکس نامه منتشر شده از نامه خود در روزنامه ایران را نیز در این پست اینستاگرامی به اشتراک گذاشت

photo 2015 07 24 17 34 18