15 4 12 1250102 1 201392821258

مدیر کمپانی موشن پیکچر برای امضای قرارداد تولید فیلم «سلام بمبئی» به ایران آمد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، «پهلاج نیهالانی» مدیرکمپانی موشن پیکچر و «دیلشاد شیخ»آهنگساز برجسته هندی به منظور امضای قرداد همکاری با جوادنوروزبیگی تهیه کننده فیلم سینمایی «سلام بمبئی» وارد تهران شدند.

این کمپانی قرار است ، در تولید و پخش این فیلم سینمایی همکاری داشته باشد و باتوجه به اینکه تولید مشترک همواره مورد توجه سازمان سینمایی و ریاست آن بوده ،سعی عوامل«سلام بمبئی» و در رأس آن جوادنوروزبیگی نیز برآن است تا این همکاری به گسترش روابط سینمایی و فرهنگی دو کشور بیانجامد.

پهلاج نیهالانی رئیس کنونی هیئت مرکزی صدورگواهی پخش و سانسور فیلم در هندوستان است. وی بیش از سی سال است که تهیه کننده فیلم و مدیرکمپانی «موشن پیکچر» بوده و در کارنامه کاری نیهالانی بیش از 20 فیلم پرفروش دیده می شود .همچنین ستاره های بزرگ سینمای هند مانند آمیتاب باچان،سلمان خان،شاهرخ خان،آکشی کومار و... در فیلم هایی که این تهیه کننده قدیمی تولید کرده نقش آفرینی کرده اند.

گفتنی است کارگردانی و نویسندگی «سلام بمبئی» را قربان محمدپور برعهده دارد، فیلمی که به یک موضوع عاشقانه از دریچه ای متفاوت می پردازد و بازیگر نقش اول مرد آن محمدرضا گلزار است که مدتی پیش به این فیلم پیوست.

طی روزهای آینده نیز خبرهای تازه ای در رابطه با قرارداد سایر عوامل این فیلم در رسانه ها منعکس خواهد شد.