ffne05805 7376

یاسر بختیاری رپر جوانی که با نام "یاس" فعالیت می‌کند می‌گوید که پیشنهاد بازی در فیلم مهرجویی را نپذیرفته‌است.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، یاسر بختیاری رپر جوانی که با نام "یاس" فعالیت می‌کند می‌گوید که پیشنهاد بازی در فیلم مهرجویی را نپذیرفته‌است.

او در حالی این خبر را به هفته‌نامه‌ی تماشاگران امروز داده که پیش از این از سوی نزدیکان داریوش مهرجویی عنوان شده بود که یاس تمایل به حضور در این فیلم داشته اما کارگردان فیلم «سنتوری» استعداد او در زمینه‌ی بازیگری را تایید نکرده‌ است.

یاس با بیان این مطلب که "چند روز پیش یکی از دوستانم به نام محمد علیپور صفحه‌ای از یک مجله برای من ارسال کرد که در آن نوشته شده بود آقای مهرجویی بازی من را برای «سنتوری 2» تأیید نکرده و مرا رد کرده است." گفته: "نمی‌دانم این بی‌انصافی از سمت کسی است که خبر را منتقل کرده، یا آقای مهرجویی؛ ولی این خبر از هر طریقی نقل شده، نهایت بی‌انصافی و کم‌لطفی است."

پیش از این بهرام رادان و محسن چاوشی هم حاضر به همکاری با مهرجویی و حضور در «سنتوری 2» نشده بودند.

یاس گفته: "قضیه از این قرار است که بهرام رادان با من تماس گرفت و گفت باید در مورد مسأله‌ای باهم صحبت کنیم. در نهایت در یکی از روزهایی که بهرام مشغول بازی در فیلم «عصر یخبندان» بود، سر صحنه این فیلم سینمایی یکدیگر را ملاقات کردیم و بهرام مسأله «سنتوری 2» را مطرح کرد و قرار شد یک روز به اتفاق هم آقای مهرجویی را ملاقات کنیم. این اتفاق افتاد و ما یکدیگر را دیدیم اما در آن دیدار نه تستی دادم، نه پذیرفتم در این پروژه حضور داشته باشم و نه حتی با فیلمنامه ایشان موافق بودم!"

این خواننده‌ی رپ معتقد است: "مضمون این فیلمنامه و همچنین نام شخصیت‌ها و ماجراهایی که در این فیلمنامه عنوان شده هیچ ارتباطی به رپ فارسی و فراز و نشیب‌هایی که در طول همه این سال‌ها داشته‌ایم، ندارد."

در فیلم‌نامه «سنتوری 2» علی سنتوری در آسایشگاه ترک اعتیاد تحت درمان است و دوست رپر او به سراغش می‌رود تا به او کمک کند دوباره به اوج برسد. ابتدا قرار بود این دو نقش را بهرام رادان و یاسر بختیاری بازی کنند.

یاس با اشاره به اینکه در جلسه‌‌اش با مهرجویی حتی یک کلمه هم در مورد فیلم صحبت نکرده، ادامه می‌دهد: "من برای آقای مهرجویی به عنوان یک پیشکسوت احترام خاصی قائلم اما این احترام دلیل بر این نمی‌شود که ایشان خودشان یک‌طرفه شخصی را تأیید یا تکذیب کنند. نمی‌دانم روال کار اهالی سینما به چه صورتی است اما فکر می‌کنم در اولین قدم باید بازیگر با فیلمنامه ارتباط برقرار کند. همان‌طور که گفتم من با فیلمنامه «سنتوری 2» ارتباط برقرار نکردم."

یاسر بختیاری با اشاره به اینکه علاقه‌ای به بازیگری ندارد، می‌گوید: "شاید این حرف من از سمت عده‌ای حمل بر خودستایی شود اما تا امروز بیش از 10 فیلم سینمایی به من پیشنهاد شده ولی ترجیحم این است در حیطه‌ای فعالیت کنم که عاشقش هستم و آن هم چیزی نیست جز موسیقی! به همین دلیل هم تا امروز حتی یک بار هم خودم را در زمینه بازیگری و سینما محک نزده‌ام که ببینم آیا در این زمینه استعداد دارم یا خیر."

یاس که یکی از محبوب‌ترین خواننده‌های رپ کشورمان است در پایان می‌گوید: "در آخر امیدوارم کسانی که مطلب می‌نویسند به درجه‌ای از درک برسند که مطلبی را یک طرفه چاپ نکنند."