20151005125213 18

داریوش مهرجویی می گوید محسن چاوشی با «سنتوری» به شهرت رسید و با وجود دریافت مجوزهای لازم واکنش بدی نشان داد و او را دلگیر کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از هنرآنلاین، داریوش مهرجویی درباره فعالیت‌های این روزهای خود گفت: فعلا برنامه خاص کاری ندارم. نمایشی با نام «غرب واقعی» را از نوشته‌های سام شپرد که خودم آن را ترجمه کردم، با بازی امین حیایی، محمدرضا خلج و... از روز 2 شهریور به صحنه بردم که اجرای آن تا 22 مهر در طبقه ششم پردیس کورش ادامه دارد.

مهرجویی در ادامه درباره فیلم «سنتوری» نیز توضیح داد: فیلم «سنتوری، مرد پائیزی» فعلا مراحل پیش تولید را می‌گذراند و هنوز آنطور که باید وارد مراحل اصلی کار نشده‌ایم.

وی درباره حضور محسن چاوشی در این فیلم گفت: حضور محسن چاوشی در این فیلم به طور کامل منتفی است. در واقع محسن به من خیلی کم‌لطفی کرد. او با «سنتوری» به شهرت و اعتبار رسید و با وجود دریافت مجوزهای لازم کار واکنش بدی از خود نشان داد و من را دلگیر کرد.

وی افزود: رقمی که این او درخواست کرد دو برابر دستمزد کارگردان بود...! البته این حرف‌ها را کنار بگذاریم، زیرا دوست ندارم چیزی راجع به آن بگویم.

این کارگردان پیشکسوت در پایان گفت: ممکن است که یک یا دو خواننده جایگزین چاوشی داشته باشم که به زودی اطلاعات دقیق آن را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.