1896444122

به دنبال اعلام فراخوان عمومی برای علاقه‌مندان به بازی در فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی، ویدئوهای ارسالی از سوی متقاضیان بررسی و اسامی افراد منتخب به عنوان بازیگر این فیلم سینمایی اعلام شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، اصغر فرهادی برای ساخت هفتمین فیلم سینمایی فراخوان بازیگری اعلام کرد و از علاقه‌مندان به حرفه بازیگری خواست تا با ارسال ویدئوهایی از خود علاقمندی‌شان برای حضور در فیلم «فروشنده» را اعلام کنند. به دنبال اعلام این فراخوان و پس از بررسی ویدئوهای ارسالی از سوی متقاضیان، اسامی افراد منتخب به عنوان بازیگر این فیلم سینمایی اعلام شد.

به دنبال اعلام این فراخوان حدود ۱۶ هزار علاقه‌مند برای بازی در فیلم «فروشنده» ویدئو ارسال کردند که پس از بررسی ویدئوهای ارسالی اسامی افراد منتخب به عنوان بازیگران این فیلم سینمایی اعلام شد.

مارال بنی‌آدم، نيوشا جعفريان، عماد امامی، مجتبی پیرزاده، سام ولی‌پور، محمد امامى، فرشته الماسيان، کامران محسنی، حشمت خواجه‌زارع و ۴۰ نفر از نوجوانان شرکت‌کننده در فراخوان بازیگری، برای بازی در نقش‌های کوتاه و بلند فیلم «فروشنده» انتخاب شدند و این روزها مشغول تمرین هستند.

فراخوان بازیگری در فیلم «فروشنده» مهرماه سال جاری منتشر شد.

شهاب حسینی، ترانه عليدوستى و بابک كريمى بازیگران اصلی هفتمین فیلم اصغر فرهادی هستند.