59652 931

تهیه کننده فیلم سینمایی "6 نفر زیر باران" با اعلام اینکه علی عطشانی تنها وعده می دهد، همکاری وی با ناتالی پورتمن و جورج کلونی را لاف بزرگی دانست.

به گزارش مووی مگ به نقل از برنا، محسن طباطبایی پور تهیه کننده فیلم سینمایی "6 نفر زیر باران" در رابطه با آخرین وضعیت ساخت این اثر سینمایی، اظهار داشت: خوشبختانه درآن مقطع از ادامه همکاری با علی عطشانی منصرف شدم، زیرا زمانی که وعده‌های ایشان به سرانجام نرسید، دیگر دلیلی برای انجام ادامه همکاری با وی وجود نداشت.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه علی عطشانی از اعتبار دیگران برای خود مایه می‌گذارد، گفت: وی در ابتدا در خصوص "6 نفر زیر باران" اعلام کرده بود که "هان جی های" بازیگر مجموعه پرمخاطب "افسانه جومونگ" و بازیگرانی به مراتب بزرگتر از وی را به ایران می آورد، ولی این وعده‌ها هیچوقت جنبه عمل پیدا نکرد و بیشتر جنبه نمایشی داشت.

وی در همین رابطه افزود: عطشانی در فیلم‌های "دموکراسی تو روز روشن" محمد علی زم ، "تلفن همراه رئیس جمهور" محسن علی اکبری و در "در امتداد شهر" خودم من را گول زد، چرا که به صحبت‌ها و وعده های او استناد کردیم ولی توفیقی حاصل نشد. عطشانی فردیست که تنها برای اهداف خودش کار می کند و دیگران برای او ارزشی ندارند.

طباطبایی پور در پاسخ به اینکه علی عطشانی خبر از نقش آفرینی ناتالی پورتمن و جورج کلونی در جدیدترین فیلم سینمایی خود داده است، خاطرنشان کرد: این هم لاف بزرگی است که توسط وی مطرح شده است.

سال گذشته خبری مبنی بر همکاری ناتالی پورتمن و جورج کلونی و خرم سلطان مطرح شده بود که امسال محمدرضا گلزار در یکی از گفتگوهای خود با یک رسانه تصویری اینترنتی هم این خبر را تایید کرد و خبر از نقش آفرینی خود با این پروژه به کارگردانی علی عطشانی داد. طبق اخبار به گوش رسیده از طرف علی عطشانی فیلمبرداری این اثر از اواخر سال جاری آغاز خواهد شد.