73066 93846346422

نیما شاهرخ‌شاهی بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: به تازگی قرارداد بازی در سریال "نفس شیرین" را امضا کردم که قرار است برای ایام محرم آماده شود. این سریال به کارگردانی سیامک خواجه‌وند و به تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان تولید خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از جام نیوز، وی ادامه داد: علاوه بر این‌ها در چند فیلم سینمایی مانند "مسلخ"، "بچه‌های جسور 2"، "تارات"، "من و شارمین" و... را بازی کردم که هنوز اکران نشده‌اند و چند فیلم هم برای سینمای خانگی کار کردم که منتظر پخش آن‌ها هستم.

بازیگر سریال "شمس‌العماره" درباره وضعیت تلویزیون و افق پیش روی آن بیان کرد: تجربه ثابت کرده که سریال خوب همیشه دیده می‌شود. به هر حال محدودیت‌هایی هم وجود دارد، اما ما سریال‌های موفقی چون "دلنوازان"، "پایتخت" و ... را داشتیم که بسیار موفق بودند و مخاطب هم با تلویزیون قهر نکرد و اتفاقاً جزو پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی هم بودند.

شاهرخ‌شاهی در ادامه درباره وضعیت فروش فیلم‌های سینمایی نیز اظهار کرد: به نظر من تنها چند فیلم، فروش خوبی دارند و باقی سهمی در گیشه ندارند. چرا که سینما به طور کلی ورشکسته است و تمایل تهیه‌کنندگان بسیار کم شده و خیلی راغب به تولید فیلم سینمایی نیستند. تولیدات سینما و تلویزیون به شدت پایین آمده و اکثر هنرمندان بیکار هستند. خدا را شاکرم که حداقل شغل دیگری دارم و محتاج پول سینما نبوده‌ام، واقعاً با این شرایط نمی‌دانم همکارانم چطور زندگی خود را می‌گذرانند. امیدوارم فروش خوب این چند فیلم روی سینما تأثیر بگذارد و کارگردانان و تهیه‌کنندگان را ترغیب به ساخت کند. این فروش‌ها و این حجم ساخت فیلم در مقایسه با ده سال پیش، قابل مقایسه نیست. آن زمان فروش تضمین‌شده بود و هر فیلم حداقل هزینه تولید و ساخت خود را درمی‌آورد ولی الان کسی از گیشه مطمئن نیست، به نظرم سینما به شدت بیمار است.

بازیگر فیلم "آیینه‌های روبه‌رو" در ادامه با اشاره به اینکه سینماگران جوان سینما را به خوبی می‌شناسند عنوان کرد: همان‌طور که زمانی از ما حمایت کردند تا توانستیم امروز اینجا بایستیم، باید ما هم از این جوانان حمایت کنیم، به این دلیل که سینما متعلق به این جوانان، ایده‌های جدید و کارگردان‌های جدید است. بسیاری از فیلم اولی‌ها سینمای روز دنیا را به خوبی می‌شناسند و با داستان و قصه‌گویی آشنا هستند.

شاهرخ شاهی با اظهار نارضایتی از اعلام رقم دستمزد بازیگران گفت: به شدت اشتباه کردند که دستمزد بازیگران را اعلام کردند. ما این همه شغل داریم که هیچ اشاره‌ای به دستمزدهای کلان آن‌ها نمی‌شود، چرا باید یک بازیگر که مبلغی را برای کل سال دریافت می‌کند و به جز آن کار وقت دیگری ندارد و چند ماه روی آن کار زمان صرف می‌کند، باید دستمزدش تا این اندازه بزرگ شود. او چند دهه تلاش کرده و زحمت کشیده است تا به اینجا رسیده، چرا رقم دستمزدش وقتی اعلام می‌شود تا این اندازه اعتراض پشت آن نهفته است. در تمام دنیا بازیگران سینما رقم دستمزدهایشان بسیار بالا و تضمین شده است، این در حالی است که ما اینجا کار می‌کنیم و تازه باید به سختی بتوانیم پول خودمان را دریافت کنیم و این زشت‌ترین کاری است که انجام شده است.