هنرمندان ایرانی هم در صفحات خود در اینستاگرام به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا واکنش نشان دادند.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، نتخاب دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا واکنش‌های متعددی را در میان مردم جهان داشت. هنرمندان ایرانی هم نسبت به این موضوع اظهار نظرهای جالبی کرده‌اند، در ادامه برخی از آن‌ها را می‌بینیم و می‌خوانیم.

هومن برق نورد بازیگر تلویزیون با انتشار عکسی از ترامپ به نوشتن نام او بسنده کرد.

854545 9172 

پوریا حیدری آهنگساز هم عکسی از انیمیشن معروف سیمپسون‌ها منتشر کرد و درباره این انتخابات نوشت: «سلام...بیاین یه کم بازى کنیم!هر روز که می‌گذره بیشتر به این نتیجه می‌رسم که اتفاقات دنیا همش از قبل مشخصه! و کلا مثل یه بازیه و ما هم داریم یه جورایى بازى می کنیم! این پست رو نگه داشته بودم واسه امروز این عکس خانواده سیمپسونه. یه سریال از یه خانواده با نمک امریکایى که تا سال دوهزار ساخته شد. از این با نمکتر اینه که تو این سریال رییس جمهور امریکا آقاى ترامپ هستن. بعد از اون سریال که پیش‌بینى صلح بین رییس جمهور امریکا و ایران و حتى جزئیاتش رو پیش‌گویى کرده بود این کارتون هم رییس جمهور رو حدس زده بود! امیدوارم بقیش درست پیش بینى نشده باشه چون امریکا با مشکلات زیادى روبه‌رو میشه مثل ورشکستگى!

واقعأ در جهان چقدر نوستراداموس داریم. بیاین بازیمون رو بکنیم، چون چیزاى زیادى به ما مربوط نیست.

واسه همینه باید حالمون خوب باشه چون وظیفه ما فقط همینه!

زیاد ندونیم که خوب باشیم

854545 917223 

المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر هم عکسی از دونالد ترامپ منتشر کرد و نوشت: «ترامپ چهل و پنجمین رییس جمهور امریکا شد. به عقیده کارشناسان، او مانند یک هندوانه سربسته است و پیش بینی سیاست‌هایش دشوار است

854545 91722333 

ویدا جوان بازیگر تئاتر و تلویزیون که این شب ها با سریال «ماه و پلنگ» از شبکه سه به روی آنتن می رود به انتشار عکسی از انیمیشن سمپسون ها که ترامپ در آن در حال سخنرانی است بسنده کرد.

 854545 91722223

مرجان سپهری بازیگر تلویزیون هم عکسی از ترامپ منتشر کرد و درباره آن نوشت: «خوب و بدش و کارى ندارم و واقعا نمیدونم ولى میدونستم ترامپ میشه، حتى شرط بندى هم کردم ولى چون مطمئن نبودم شرطى بسیار ناچیز در حد بستنى و از این ناراحتم که چرا اینقدر کم