74293012

کارگردان فیلم سینمایی«سلام بمبئی» از ساخت قسمت دوم این اثر با بازیگران جدید خبر داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از صبا، قربان محمد‌پور؛ کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» در گفت‌ و گویی در ارتباط با ساخت «سلام بمبئی2»، بیان کرد: فیلمنامه «سلام بمبئی2» را آماده دارم و و پس از اتمام اکران «سلام بمبئی» شروع به پیش‌تولید آن خواهم کرد. وی در مورد داستان این فیلم که در ادامه «سلام بمبئی» خواهد بود، گفت: داستان این فیلم اصلا ربطی به ادامه این فیلم ندارد و در فضای متفاوت‌تری نسبت به فیلم «سلام بمبئی» است.

این کارگردان در مورد قصه «سلام بمبئی2» به خبرنگار «صبا» گفت: قصه در مورد یکی از بچه‌های ابلیس است به‌نام «مبینی»، درواقع دختر ابلیس است خداوند همه موجودات را از یک نر و ماده آفریده است. و این دختر ابلیس نمی‌خواهد راه پدرش را ادامه دهد و می‌خواهد توبه کند. خداوند شرط می‌گذارد. می‌گوید ابلیس به آدم سجده نکرد تو می‌روی روی زمین یک آدم بی‌گناه پیدا می‌کنی به وی سجده می‌کنی توبه تو پذیرفته می‌شود. دختر ابلیس وارد زمین می‌شود و دنبال یک آدم بی‌گناه می‌گردد و جست‌وجو می‌کند تا آن آدم را پیدا کند تا توبه‌اش مورد قبول خداوند قرار گیرد.

وی در مورد این‌که باز از این تیم بازیگری می‌خواهید در «سلام بمبی2» استفاده کنید گفت: فعلا نمی‌توانم در مورد تیم بازیگری آن صحبتی بکنم ولی قطعا تغییراتی خواهم داشت. فقط می‌توانم بگویم قطعا بازیگر نقش اول فیلم، هندی است دو تا بازیگر اصلی مرد دارد که آن نقش‌ها را بازیگران ایرانی بازی خواهند کرد و کل قصه نیز در هند می‌گذرد.

قربان‌پور درمورد پیش‌تولید آن نیز گفت: تاکنون دو کمپانی بزرگ و معتبر هندی در بالیوود برای من قرارداد فرستاده است و من آن را امضا نکرده‌ام. منتظرم اکران فیلم تمام شود تا با فکر باز‌تر درخصوص «سلام بمبی2» تصمیم بگیرم.

کارگردان «سلام بمبئی» در پاسخ به این سوال که چرا نام فیلم را «سلام بمبی2» گذاشتید درصورتی که قصه فیلم هیچ ارتباطی با فیلم «سلام بمبی» ندارد، گفت: من هر فیلمی در کشور هند بسازم با هر موضوعی نام «سلام بمبئی» در آن خواهد بود و شاید این نام به «سلام بمبئی9» و «سلام بمبئی10» هم برسد.

وی در مورد این سوال که هم سینمای هنر اسکار را برده است و هم سینمای ایران، آیا به فکر ساخت فیلم مشترکی هستید که جایزه «اسکار» را ببرد گفت: خیر به هیچ وجه به فکر گرفتن «اسکار» نیستم و اصلا سینمای من سینمای «اسکار» و هنری نیست سینمای من مردمی و عامه‌پسند است.

این کارگردان در مورد این‌ پرسش که آیا می‌خواهید یک فیلم در فضای بالیوود بسازید با عوامل و بازیگران هندی گفت: خیر من هر فیلمی بسازم می‌خواهم محصول مشترک دو کشور باشد و نمی‌خواهم سینمای ایران را از دست بدهم و برایم سینمای ایران خیلی خیلی مهم است به‌خصوص گرفتن پروانه و مجوز ساخت از طریق سازمان سینمایی ایران.

وی با اعلام این‌که از بازخوردهای «سلام بمبئی» راضی هستم، بیان کرد: نقش اول قسمت دوم «سلام بمبئی» را یک بازیگر زن از سینمای هندوستان برعهده خواهد داشت و به‌زودی خبرهای بیشتری را در این ارتباط در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهم داد