950393553534

برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور پس از ۱۸۷ برنامه تعطیل شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، این برنامه که از اول اردیبهشت سال جاری روی آنتن شبکه ۳ رفت هفته گذشته به دلیل غش کردن رضا رشیدپور روی آنتن مستقیم چند روزی متوقف و در ادامه به دلایلی تعطیل شد.

گرچه در ابتدا علت تعطیلی برنامه بیماری و نامساعد بودن شرایط جسمانی رشیدپور اعلام شد و گفته می‏ شد که این برنامه تا بهبودی کامل وی با اجرای پرویز نشاط روی آنتن خواهد رفت، اما شنیده های خبرنگار بانی فیلم حاکی از آن است که با وجود بهبودی حال جسمانی این مجری، و علی رغم توصیه های پزشک معالج، رشیدپور اجراهای غیرسازمانی اش را پی گیری می کند!

اینکه رضا رشید پور قرار است سال آتی به عنوان مشاور رسانه ایی در کنار ستاد انتخاباتی حسن روحانی فعالیت کند هم می تواند یکی از دلایل کنار گذاشتن برنامه از سوی مدیران سازمان و شبکه سه باشد. اما شنیده می شود در همین اثنا به دلایلی نامشخص مجری طرح برنامه رشیدپور نیز بازداشت شده است که در این امر بی تاثیر نیست.

با توجه به استقبال مخاطبان برنامه صبحگاهی از برنامه حالا خورشید و واکنش هایی که از اتفاق رخ داده برای رشیدپور در فضای مجازی پیچید بدیهی است مدیران شبکه ۳ بایستی راجع به عدم ادامه یافتن برنامه اطلاع رسانی کنند.

«حالا خورشید» برنامه صبحگاهی شبکه سه بود که از شنبه تا پنج شنبه روی آنتن می رفت و نخستین برنامه رشیدپور پس از ممنوع التصویری اش محسوب می شود.

«حالا خورشید»شامل بخش‌های مختلفی مانند: بررسی روزنامه‌های روز کشور، آفساید، گفت گو با مهمان، چراغ زرد، بورس ایده، بیلبورد (ابرنما) و … است.

در همین حال رشیدپور امروز چهارشنبه در پیامی اینستاگرامی اعلام کرد که با برنامه ای به نام خاص از بعدازظهرها در تلویزیون می ماند.

برنامه «شرایط خاص» از امشب ساعت ۱۹:۳۰ پخش خواهد شد.

«شرایط خاص»ساختاری گفت وگو محور دارد و هر شب میزبان شخصیت‌های سیاسی خواهد بود.