7d2a3430 2baa 4c09 882500

خوانندگان گرامی مووی مگ

یکسال دیگر از فعالیت سایت مووی مگ در کنار شما عزیزان گذشت. سالی که در آن به همراه یکدیگر سینما را دنبال کرده و از تماشای آثار محبوبمان لذت بردیم.

اعضای کادر مدیریت و نویسندگان مووی مگ، در این یکسال تمام تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند بهترین خدمات را به مخاطبین فهیم و ارزشمندشان ارائه دهند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند. ما در این یکسال همواره تلاش کردیم تا جدیدترین رویدادهای روز سینمای ایران و جهان را پوشش داده و تا حد امکان نسبت به آگاهی بخشی درباره آثار هالیوود مطالب مفیدی منتشر نمائیم.

البته در این راه پستی و بلندی های فراوانی را هم تجربه کردیم. ایجاد بخش های جدید که برای سال 95 برنامه ریزی شده بود به دلیل مشکلات غیرقابل پیش بینی به تعویق افتادند و برخی پروژه های جذاب مووی مگ همانند « انتقام جویان در ایران » نیز به دلیل تامین زیرساخت های ممکن برای انتشار ، در موعد مقرر منتشر نشدند و با تاخیر در بهار 96 به مووی مگ ملحق خواهد شد. حالا که سال جدید از راه رسیده و بهاری دیگر را تجربه خواهیم کرد، تمام اتفاقات تلخ در سالی که گذشت را از یاد خواهیم برد و خود را برای سالی جدید و امکاناتی بی نظیر آماده خواهیم کرد.

در سال پیش روی، مووی مگ تغییرات گسترده ای را به خود خواهد دید و علاوه بر بهبود وضعیت بخش های کنونی، نسبت به ایجاد بخش های جدید اقدام خواهد کرد که بازه گسترده ای از نوشتار و تصویر را شامل می گردد. فعالیت سایت مووی مگ در سال 96 بطور یقین گسترده تر و متفاوت تر از سالهای پیش خواهد بود.

در پایان لازم می بینیم تا از مهمترین سرمایه مووی مگ یعنی شما عزیزان قدردانی کنیم که یکسال دیگر همراه ما بودید و ما را تحمل کردید. در این یکسال گاهی وبسایت به دلایل فنی و خارج از کنترل اعضای مووی مگ، از دسترس خارج شد و گاهی نیز به دلیل مشکلاتی، روند بروزرسانی سایت با اختلال مواجه گردید. مجموعه مووی مگ بابت تمام مشکلات پیش آمده در یکسال گذشته از مخاطبینشان عذرخواهی کرده و امیدوار است که در سال 96 شاهد چنین مواردی نباشد. البته ذکر این نکته ضروری است که تیم نویسندگان مووی مگ در تمام این سالها علی رغم وجود مشغله های فردی شان، سعی کرده اند به مخاطبینشان متعهد مانده و مووی مگ را بروز نگه دارند.

در طی این مدت تنها عاملی که تیم مووی مگ را دلگرم کرده و نسبت به ادامه فعالیت مصمم، حضور دلگرم کننده شما مخاطبین عزیزی بوده که افتخار و ارزش مووی مگ می باشید. وجود تبلیغات در اطراف سایت نیز از جمله دلایلی است که می بایست هزینه های سرسام آور سایت را پوشش دهد و از این جهت از شما عزیزان می خواهیم در صورت امکان و تمایل، بر روی آن کلیک نمائید تا مووی مگ بتواند بخش کوچکی از هزینه های سایت را پوشش دهد.

تیم مدیریت و نویسندگان مووی مگ سال پُرباری و موفقی را برای یکایک شما عزیزان گرامی و ارزشمند آرزو می کند و از شما تقاضا دارد تا در سال جدید نیز افتخار مووی مگ باشید و همراهمان باقی بمانید تا در کنار یکدیگر اتفاقات هیجان انگیزی را رقم بزنیم.

ممنون که همراه ما هستید.

با تشکر و تقدیم احترامات فراوان

تیم مدیریت و نویسندگان مووی مگ