image 13960123577 139207011707556291222474

فیلم سینمایی «بینوایان» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رویا شریف در حالی قرار است به زودی جلوی دوربین برود که حضور مجید صالحی و مهران غفوریان به عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی قطعی شده است. «بینوایان» چهارمین ساخته سینمایی بهمن گودرزی بعد از «شیش و بش»، «ثبت با سند برابر است» و «آتیش بازی» است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، بهمن گودرزی که سال 89 فیلم «شیش و بش» را جلوی دوربین برد و توانست با اولین ساخته اش به موفقیت بسیار قابل قبولی در گیشه سینماهای تهران و شهرستان برسد، دومین فیلم خود با نام «آتیش بازی» را با بازی امین حیایی و الناز شاکردوست اوایل سال 94 به نمایش درآورد که به فروش نسبتا خوبی دست یافت.

این کارگردان قرار است جدیدترین فیلم خود با نام «بینوایان» را باز هم در ژانر کمدی جلوی دوربین ببرد. رویا شریف که در سال 94 تهیه کنندگی فیلم پرفروش «در مدت معلوم» را بر عهده داشت، فیلم گودرزی را تهیه خواهد کرد.

تا به امروز حضور مهران غفوریان و مجید صالحی برای بازی در «بینوایان» قطعی شده و فیلمبرداری آن به زودی آغاز خواهد شد. نام این فیلم سینمایی به احتمال زیاد تغییر می‌کند.

پروانه ساخت «بینوایان» سال گذشته به کارگردانی سعید عالم زاده صادر شده بود، اما با گذشت چند ماه کارگردانی این فیلم به بهمن گودرزی سپرده شد. فیلمنامه «بینوایان» بر اساس طرحی از پیمان عباسی بوده ولی در ماه های گذشته بهمن گودرزی و یزدان فتوحی مجددا آن را باز نویسی کردند.