IMAGE63457066882421611345795

بازیگر فیلم "به رنگ ارغوان" گفت: با توجه به صحبت‌هایی که با گروه داشتم برنامه ریزی‌هایی برای اکران فیلم "رگ خواب" بعد از ماه مبارک رمضان شده و به احتمال فراوان اگر مشکلی پیش نیاید "عید فطر" اکران خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از میزان، کوروش تهامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص تجربه سینمای‌اش در سال 95 گفت: سال گذشته برای من یکی از عجیب و در عین حال لذت بخش‌ترین سالهای زندگی حرفه‌ای‌ام بود و این اتفاق را مدیون بازی در فیلم "رگ خواب" حمید نعمت الله هستم.

وی ادامه داد: بازی در این فیلم و همکاری مشترک با کارگردانی که به نظرم بی نهایت کمیاب است نقطه عطفی در کارنامه‌ام محسوب می‌شود. خوشبختانه مردم فیلم را دیدند و هم از سوی این عزیزان و هم از سوی منتقدین بازخوردهای بسیار خوبی را برای بازی در این اثر دریافت کردم.

بازیگر سریال "زیر تیغ" بازی در کنار لیلا حاتمی را متفاوت خواند و تصریح کرد: بازی در کنار خانم حاتمی جالب و شگفت انگیز است. به نظر من لیلا حاتمی بازیگری است که به خوبی نقش را شناخته و با مخاطب ارتباط درستی برقرار می‌کند. خوشبختانه وی برای بازی در این فیلم سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد که به نظر من کاملاً حقشان بود و این نقش یکی از ماندگارترین بازی‌ها خانم حاتمی خواهد بود.

وی با ابراز تعجب نسبت به کاندید نشدن خود در جشنواره فجر گذشته اعلام کرد: نمی‌گویم بازی من در این فیلم چنین و چنان بود و قصد تعریف ندارم اما اعتقاد دارم بازی من در "رگ خواب" متفاوت ترین و سخت ترین تجربه‌ام در عرصه بازیگری و البته بهترین آنها بوده است. این اتفاق علاوه بر تلاش خودم، به گروه و کار فوق العاده آقای نعمت الله بر می‌گردد.

تهامی در همین راستا ادامه داد: جالب است بدانید هنوز هم شوکه ام که چرا برای بازی در این فیلم کاندید بازیگری مرد نشده‌ام. این فقط حرف خودم نیست و هرکس مرا می‌بیند اولین سوالش این است که چرا این اتفاق افتاد و این اتفاق برای خودم هنوز سوال مانده است. با این وجود خوشحالم که این فیلم از استقبال خوبی برخورددار شده و اتفاقات خوبی برای من افتاد.

بازیگر فیلم "به رنگ ارغوان" با اشاره به آینده کاری خود افزود: من همیشه در انتخاب نقش‌ها سخت‌گیر بوده‌ام اما بازی در "رگ خواب" این سختگیری را دو چندان کرده و حساسیت هایم را بالا برده است.

تهامی درباره زمان اکران فیلم "رگ خواب" خاطرنشان کرد: با توجه به صحبت‌هایی که با گروه داشتم برنامه ریزی‌هایی برای اکران فیلم رگ خواب بعد از ماه مبارک رمضان شده و به احتمال فراوان اگر مشکلی پیش نیاید "عید فطر" اکران خواهد شد.