حادثه دردناک جان باختن معدنکاران در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر بازتاب گسترده‌ای در صفحات اینستاگرام هنرمندان داشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، هنرمندان بسیاری از بهرام رادان، رامبد جوان و رضا میرکریمی تا مهناز افشار و باران کوثری این حادثه دردناک را در اینستاگرام تسلیت گفتند.

«کارگر معدن با تعجب : معدنچی که فشار قبر نداره ! قبلا کشیده ! آنقدر خسته اس تا سنگ لحد گذاشتن آروم میگیره و یه دل سیر میخوابه .» این جملات از فیلم «اینجا چراغی روشن است» در اینستاگرام رضا میرکریمی برای تسلیت به جانباختگان این حادثه منتشر شده است.

آخرین پست اینستاگرام هانیه توسلی یک عکس کاملا سیاه است که در توضیح آن نوشته است:‌‌ «وزیر کار از کشته شدن ۳۵ معدنچی در معدن زغال سنگ آزادشهر خبر داده است؛ «تمامی کسانی که محبوس شده بودند جان خود را از دست دادند»

خدايا خدايا خداى بزرگ و مهربان.امشب ايران عزا دار است.تسليت گفتن در اينجا چه دردى را دوا خواهد كرد؟به معنى واقعى كلمه غمگين و مبهوت و متاسفم.بياييد براى صبورى خانوادهايشان دعا كنيم

مهناز افشار نوشت:‌ «‏نمی‌دونم چطور باید کلمات رو کنار هم قرار بدم تا حالم رو توصیف کنم. ۲۱ معدن‌کاری که جونشون رو از دست دادند و باقی عزیزانی که محبوس شدن امیدوارم این فاجعه از این که هست بزرگتر نشه»

17 5 4 105275

17 5 4 107457

17 5 4 958101

17 5 4 959574