image 13960223201 kianian32

رضا کیانیان که این روزها تمام قد از حسن روحانی و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دفاع می کند، امروز در اینستاگرام خود به تحریم کنندگان انتخابات طعنه زده است. این بازیگر در صفحه اینستاگرام خود نوشته با پدیده ای مواجه هستیم که برای شرکت در انتخابات برنامه «استیج» 6 تا موبایل قرض می‌کنند، اما رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری را بی‌تاثیر می‌دانند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، با پایان آخرین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری و حضور هواداران هر دو طیف سیاسی در خیابان های کشور، فضای انتخاباتی از شب گذشته نسبت به هفته های قبل گرم تر شد. اما در این میان هنوز عده ای هستند که بر طبل تحریم انتخابات می کوبند و ادعا می کنند که با تحریم انتخابات و نرفتن پای صندوق ها رای، اعتراض خود را نشان خواهند داد.

در هفته های گذشته بسیاری از چهره های سینمایی خواهان حضور در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری شدند و از طرفداران خود نیز خواستند به پای صندوق های رای بروند.

اما در این رابطه رضا کیانیان امروز در صفحه اینستاگرام خود کنایه نسبتا تندی به تحریم کنندگان انتخابات زده و به آنها یادآوری کرد که چند ماه پیش چگونه برای شرکت در انتخابات برنامه «استیج» از خود اشتیاق نشان می دادند.

رضا کیانیان در جدیدترین پست خود در صفحه اینستاگرامش نوشته است:« با پديده اى مواجهيم كه براى انتخابات استيج ( البته بى احترامى نمى كنم) 6 تا 6 تا موبايل قرض مى كردند رأى مى دادند، ولى رأى در انتخابات رياست جمهورى را بى تأثير مى دانند