image 13960302636 900 700 newsi234

رضا عنایتی اوایل اسفندماه با حضور در «خندوانه» و شرکت در مسابقه پرتاب دارت، توانست 78 میلیون تومان را به عنوان جایزه این بخش از برنامه بدست آورد. اما با گذشت نزدیک به سه ماه گویا عوامل برنامه «خندوانه» همچنان جایزه آقای گل پیشین لیگ برتر فوتبال را به او پرداخت نکرده اند و این موضوع باعث رنجش این فوتبالیست شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، پس از حضور رضا عنایتی بازیکن با سابقه فوتبال ایران در برنامه «خندوانه» این فوتبالیست قول داد توپ هایی را با امضای بازیکنان استقلال به عوامل این برنامه بدهد تا آنها به علاقمندان باشگاه استقلال هدیه کنند.

اما پیش از این قول، رضا عنایتی در مسابقه دارت شرکت کرد و توانست بالاترین امتیازها را بدست بیاورد و در نهایت برنده 78 میلیون تومان وجه نقد شود.

ولی این بازیکن فوتبال در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که عوامل برنامه «خندوانه» هنوز این جایزه را به او تحویل ندادند. عنایتی در رابطه با این موضوع به تسنیم گفته است:« من به قول خودم وفا کردم و توپ‌ها را امضا کردم، حتی برای این کار به تمرین استقلال هم رفتم. از طرفی قرار شد برنامه خندوانه جایزه 78 میلیونی را به من بدهد، اما این کار هنوز انجام نشده است. من به چند بیمار قول دادم این پول را به آنها بدهم و از من هم سوال می‌کنند که بالاخره این موضوع چه شد

او همچنین درپایان این بخش از صحبت‌های خود گفت: «من از مسئولان برنامه خندوانه خصوصاً رامبد جوان این توقع را دارم که جایزه را بدهند، چون چند بیمار منتظر هستند تا این پول را به آنها بدهم و صورت خوشی ندارد که این کار به تعویق بیفتد