873536838 p22s2

روز گذشته خبری درخصوص بستری شدن منوچهر والی زاده، گوینده با سابقه و خوشرویی که خیلی از ما خاطرات خوشی از او و صدایش داریم، فضای رسانه های گوناگون را پر کرد. خبری که حاکی از بستری شدن وی در بیمارستان به دلیل یک تصادف بود. منوچهر والی زاده که در بیمارستان امام سجاد بستری بود پس از چند تماس پی در پی پاسخگوی ما بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، والی زاده در گفت و گو با بانی فیلم عنوان کرد: هفته گذشته تصادف کردم در حال حاضر در CCU هستم و منتظر جواب آزمایشات هستم!

والی زاده در حالی که صدایش انرژی همیشگی اش را کم و بیش حفظ کرده بود درباره خبر منتشر شده و حال خود بیان کرد: در حال حاضر من در CCU بستری هستم. این اتفاق به این علت است که بعد از تصادف من در ۵ شنبه هفته گذشته، چندی پیش دچار درد شدید در قسمت هایی از بدنم شدم. به همین جهت به دنبال این درد، راهی بیمارستان شدم تا چکاب و آزمایشات لازم صورت بگیرد.

والی زاده ادامه داد: فعلاً اقدامات لازم از قبیل نوار قلب، سی تی اسکن، ام آر آی و آزمایشات دیگر انجام شده است و منتظر هستیم تا ببینیم جواب آنها چه می شود. وی پیرامون جزئیات حادثه رخداده عنوان کرد: هفته گذشته در جاده بابل، فریدون کنار در حال رانندگی بودم که کامیونی جلوی ما پیچید و موجب شد تا خودرو ما چپ شود. با همه این ها می توانم بگویم که به خیر گذشت، چرا که ممکن بود هر اتفاقی در این سانحه رخ دهد.

منوچهر والی زاده، دوبلور کاراکتر ماندگار «لوک خوش شانس» و مجری چند برنامه تلویزیونی که سابقه بازیگری در چند سریال تلویزیونی هم دارد، به واسطه گویندگی روی نقش های خیلی از ستاره هایی چون تام هنکس، جانی دپ، مت دیمون، تام کروز، آلن بیتس، جیم کری و… در ذهن خیلی از مردم هک شده است.