image 13960321554 7 radan8

بهرام رادان بازیگر سینمای ایران یکی از مشعل‌داران المپیک زمستانی 2018 پیونگ‌چانگ کره جنوبی خواهد بود. اتفاقی که همزمان برای ورزش و سینمای ایران اتفاق بزرگی به حساب می‌آید. پیش از این سابقه داشته که چهره‌های غیرورزشی مشعل‌دار المپیک باشند. مثلا تام کروز در المپیک 2004 آتن مشعل‌دار بود و این بار نوبت به یک چهره هنری از ایران رسیده که در یک میدان ورزشی جهانی، سفیر ایران باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، البته مشعل‌داری ستاره سینمای ایران بخشی از یک پروژه است. او نماینده پویشی شده تا چند ایرانی دیگر را هم برای مشعل‌داری المپیک 2018 انتخاب کند. «سامسونگ موبایل» به عنوان حامی رسمی المپیک پیونگ چانگ افرادی را برای حمل مشعل المپیک زمستانی انتخاب می‌کند. رادان به عنوان نماینده این پویش انتخاب شده تا مردم را برای شرکت در این رویداد تاریخی دعوت کند.

رادان با اشاره به اینکه افراد بزرگی‌ در طول تاریخ مشعل‌دار بازی‌های المپیک بودند، در این باره گفت: «این فرصت بزرگی‌ست که در اختیار ایرانیان قرار گرفته تا به عنوان نماینده ایران افتخار حمل مشعل المپیک را داشته باشند. افتخاری که ممکن است فقط یکبار در زندگی‌ به وجود بیاید

سفر مشعل المپیک زمستانی 2018 از اول نوامبر آغاز می‌شود و از 17 شهر و استان کره جنوبی می گذرد. این مشعل در مراسمی سنتی 26 اکتبر در شهر قدیمی المپیا در یونان روشن خواهد شد و با تشریفاتی در 31 اکتبر به مدیران کره جنوبی تحویل داده می‌شود. مشعل بازی‌ها به مدت 101 روز از سوی هفت هزار و 500 نفر حمل خواهد شد.

در ایران سامسونگ مشعل‌داران المپیک زمستانی را انتخاب می‌کند. شما هم می‌توانید در این کمپین ثبت‌نام کنید تا در المپیک زمستانی کره‌جنوبی مشعل‌دار ایران باشید. مهلت زمانی برای ثبت‌نام تا ۳۰ خرداد ماه است. برای ثبت‌نام اولیه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پیج ویژه این اتفاق در سایت سامسونگ به آدرس www.samsung.com/iran/otr2018 مراجعه کنید. سامسونگ از میان ثبت‌نام‌کنندگان، نمایند‎‎‎‎گانی را برای این رویداد بزرگ انتخاب خواهد کرد.