3 57aae312d129c2434

ولادیمیر پوتین مردی که ناگهان در سال 2000 میلادی  به عنوان ریس جمهور روسیه انتخاب شد و تمام جهانیان از انتخاب او  شگفت زده شدند. کسی که در حال بنیان گذاری امپراطوری نوینی از روسیه در جهان است  اما از دهه های اول زندگی او اطلاعات دقیقی وجود ندارد. پوتین فاصله ی بین سازمان اطلاعات روسیه یا همان «کا گ ب » شوروی تا صندلی نخست وزیر را در یک روز پیمود و در کمتر از یک هفته نیز ریس جمهور روسیه شد. ریس جمهوری که با ببر ها کشتی میگیرد .تصمیمات مهم را در استخر شخصی‌اش می گیرد و جودو کاری ماهر است. اما تمام زندگی او با وجود اینکه شانزده سال در صدر دومین کشور پرقدرت دنیا از نظر نظامی است در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اگر می خواهید زندگی شخصی پوتین را از زبان خودش بشنوید و بدانید آیا این پوتین بود که در انتخابات آمریکا دستی داشته یا خیر!  پیشنهاد ما به شما تماشای مستند جنجالی «مصاحبه های پوتین»  کاری از مستند ساز آمریکایی الیور استون، محصول سال 2017 با دوبله اختصاصی است. این مستند روایت چهار شب گفت و گوی  الیور استون و ولادیمیر پوتین است که تنها از طریق تلویزیون اینترنتی آیو در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. برای تماشای آنلاین این مستند با ترافیک رایگان همراه اول، آسیا تک، های‌وب، پیشگامان و فن‌آوا کافی است  مشترک «آیو» شوید.

با خرید اشتراک آیو علاوه بر امکان  تماشای این مستند اختصاصی شما می توانید صدها فیلم و سریال روز را بدون نیاز به دانلود  در هر زمان و هر مکان  به صورت آنلاین بر روی رایانه شخصی، گوشی موبایل، تبلت و یا تلویزیون هوشمند خود تماشا کنید .

برای تماشای مستند جنجالی «مصاحبه های پوتین» بر روی تصویر زیر کلیک کنید

 

 aio23