27658768

سال های دهه ی 1320 شمسی یکی از پیچیده ترین و خاطره انگیز ترین دهه های تاریخ معاصر ایران می باشد . از جنگ جهانی و اشغال ایران و کشمکش های سیاسی تا آشنایی ایرانیان با جنبه های دنیای مدرن مانند موسیقی و سینما و همچنین داستان نویسی و تئاتر...

آشوب فیلمی است که پیشتر در سینماهای کشور به نمایش درآمده و اینک پس از مدتی به صورت یک سریال تلویزونی پنج قسمتی در شبکه ی نمایش خانگی و تلویزیون اینترنتی آیو به صورت همزمان در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

آشوب ، جوانی پرشر و شور است که جزو نخستین فارغ التحصیلان درشته ی ادبیات از دانشگاه تازه تاسیس تهران است و بنا به شور جوانی و ملاحظات ویژه ی روزگار ، علاقه مند به ادامه کارش به عنوان روزنامه نگار است. اما با آغاز جنگ جهانی دوم و اوضاع نابسامان ایران و تهران شرایط به گونه ای رغم میخورد که تمامی راه ها بر او بسته می شود .و برای گذران زندگی و رسیدن به دختر مورد علاقه اش مجبور می شود از استعداد خوانندگی اش در کافه ها و رستوران های خیابان لاله زار استفاده کند...

اکنون میتوانید بدون نیاز به تهیه ی سی دی های فیزیکی یا مراجعه به مراکز پخش ،از موبایل تبلت کامپیوتر و یا تلویزیون هوشمند خود در منزل محل کار یا حتی در خطوط مترو و هرجایی دیگری که وقت ازاد دارید به راحتی و بدون نیاز به دانلود به تماشای این فیلم پرستاره بنشینید.کافی است به سایت آیو یا اپلیکیشن موبایل آیو مراجعه کنید و با یک ثبت نام کوتاه به تماشای این سریال با کیفیت بالا بنشینید.

198770987

اما این سریال تنها چیزی که آیو به شما ارئه میدهد نیست. با وارد شدن به سایت یا اپلیکیشن آیو شما میتوانید از ده ها سریال ایرانی مانند شهرزاد ،عالیجناب ، آسپرین و... و یا جدیدترین سریال های خارجی مانند مردگان مترک ، شکارچیان ذهن ، مورتال کمبت و .... و همچنین صدها فیلم ایرانی و خارجی  بهره مند شوید.برای تماشای تمام محتوایی که روی سرویس ایو قرار دارد نیازی به دانلود یا ذخیره روی گوشی یا کامپیوتر خود ندارید و همه چیز به صورت آنلاین در هر زمان و در هر مکانی در دسترس شماست.

ضمن اینکه آیو تمام شبکه های داخلی صدا و سیما را به صورت زنده  بر روی سرویس خود پخش می کند و حتی شما میتوانید برنامه هایی که تا هفت روز پیشتر نیز پخش شده اند را مشاهده کنید!

اما تماشای سریال یا دیدن فیلم همواره  نیازمند مصرف اینترنت و هزینه های مرتبط با آن است . آیو این مشکل را نیز برای شما حل کرده است. چنانچه جزو مشترکین آیو باشید و از یکی از سرویس دهنده های همراه اول ،پارس آنلاین ، پیشگامان کویر ،های وب ، اسیا تک و صبانت باشید، هیچ هزینه ای برای اینترنت پرداخت نمیکنید و تمام مصرف داده ی شما رایگان محاسبه خواهد شد.

پس همین الان با کلیک بر روی لینک و تصویر زیر وارد سایت آیو شوید و با یک ثبت نام کوتاه و استفاده از سرویس وب آیو یا با نصب اپلیکیشن ایو از این برنامه بر روی موبایل و تبلت خود  استفاده کنید

aio23