.image 13961224359 photo 2018 03 14 11 28 0800

با گذشت نزدیک به 24 ساعت از پایان اولین روز اکران فیلم های نوروز، سایت سینما تیکت، فروش این فیلم ها را اعلام کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، کمدی «مصادره» ساخته مهران احمدی با بازی رضا عطاران، هومن سیدی، هادی کاظمی و... در اولین روز اکران خود 92 میلیون تومان فروش کرد تا با فاصله زیاد عنوان پرفروش ترین فیلم اکران نوروز در روز اول را به خود اختصاص دهد.

«لاتاری» محمد حسین مهدویان هم که در جشنواره فیلم فجر با بی مهری داوران روبرو شد، در اولین روز اکران خود به فروش نسبتا قابل قبولی دست یافت و روز گذشته نزدیک به 45 میلیون تومان فروش کرد تا دومین فیلم پرفروش اکران نوروز در روز اول نمایش آنها لقب گیرد.

پس از «لاتاری»، «به وقت شام» ابراهیم حاتمی کیا با 28 میلیون تومان فروش، عنوان سومین فیلم پرفروش اکران نوروز در اولین روز نمایش را به خود اختصاص داد. فروش این فیلم سینمایی کمتر از انتظار است.

«لونه زنبور» بروز نیک نژاد هم با فاصله کمی نسبت به «به وقت شام» چهارمین فیلم پرفروش روز اول فیلم های اکران نوروز است. این فیلم دیروز 22 میلیون تومان فروش کرد.

«خرگیوش»، «فراری» و «فیلشاه» هم  در روز اول اکران خود به ترتیب 9، 3 و 2 میلیون تومان فروش کردند تا شاید از آنها بتوان به عنوان بازنده های روز اول اکران فیلم های نوروزی یاد کرد.

این ارقام در حالی اعلام شده که سال گذشته فقط دو فیلم «گشت 2» و «ماجرای نیمروز» در نخستین روز اکران (چهارشنبه 25 اسفند 95) حدود 200 میلیون تومان فروخته بودند.