alishm23222

علیشمس خواننده زیر زمینی ، اتهامی را به علی اوجی در مورد دعوت از خواننده ها به برنامه دورهمی و دریافت هزینه از خواننده ها را وارد کرد. این خواننده زیر زمینی با انتشار یک ویدئو در اینستاگرامش اعلام کرد علی اوجی به عنوان انتخاب کننده خواننده میهمان به برنامه دورهمی از خواننده های مختلف هزینه های هنگفت برای حضور در برنامه دریافت کرده است.

علیشمس هیچ گونه مدرکی را برای این ادعای خود ارائه نکرده است تنها موردی که علیشمس در استوری اینستاگرامش نسبت به دریافت هزینه علی اوجی از خواننده های دعوت شده به برنامه دورهمی  ،اسم خواننده های دعوت شده و هزینه های دریافت شده از خواننده ها را اعلام کرده است.

تا کنون هیچ یک از وب سایت ها یا رسانه های خبری هیچ اطلاعاتی در مورد ادعاهای خواننده زیر زمینی یعنی علیشمس اعلام نکرده است.

علیشمس در این ویدئو اعلام می دارد که از حمید هیراد ۱۰۰ میلیون پول گرفته اند ، از ماکان بند هم برای حضور در این برنامه هزینه دریافت شده است ، او در این ویدئو اعلام میکند کسانی که برای حضور در برنامه هزینه پرداخت نمی نمایند هم از لیست حذف می می شوند. وی اعلام کرده است آقا مهران مدیری هم هیچ خبری از این موضوع ندارند.  شما را به مشاهده این ویدئو دعوت میکنیم.