305

باگذشت نزديک به يک سال از بيست و نهمين جشنواره فيلم فجر،زمان قطعي اکران «آسمان محبوب» داريوش مهرجويي هنوز مشخص نشده است.

يحيي منصور مويد تهيه‌كننده «آسمان محبوب» در گفت‌وگو با خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره وضعيت اکران اين فيلم گفت: فيلم فعلا درحال گذراندن مراحل اداري اکران است و ما هم منتظريم به محض پايان يافتن اين مراحل،زمان دقيق اکران آن را مشخص کنيم.

اين تهيه کننده كه شهريور امسال، اعلام کرده بود «آسمان محبوب» به زودي در سينماهاي آزاد به نمايش در مي‌آيد عنوان کرد: در اين مرحله، کاري از ما هم بر نمي‌آيد و فقط مي‌توانيم منتظر بمانيم.

به گزارش ايسنا،«آسمان محبوب» از توليدات مرکز سيما فيلم، با بازي علي مصفا، ليلا حاتمي، ماني حقيقي، فريده سپاه منصور و ... درباره زندگي دکتر جوان و مطرحي به نام شايان است که در اوج موفقيت کاري و اجتماعي اش متوجه مي‏شود بيماري لاعلاجي دارد و براي همين هم از کار و زندگي روزمره کناره مي‏گيرد و به روستايي پناه مي‏برد که در آنجا وقايع غيرمنتظره‏اي برايش اتفاق مي‏افتد.

اين فيلم سال گذشته توانست سيمرغ بلورين بهترين کارگرداني را از بخش بين‌الملل جشنواره دريافت کند و جايزه ويژه هيات داوران را در جشنواره فجر بيست و نهم از آن خود کند.

مهرجويي اين روز ها مشغول انجام آخرين مراحل فني «نارنجي پوش» براي نمايش در جشنواره سي‌ام فيلم فجر است.

 

ذره بین : این وضعیت اکران همیشه ناراحت کننده بوده. به نظرتان آیا روزی را خواهیم دید که فیلمی به دردسر اکران شود؟!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید