471623 79322

سید محمود رضوی تهیه‌کننده سینما که آثاری چون «لاتاری» را در کارنامه دارد، به حرف‌های جنجالی فرزند سفیر پیشین ایران در ونزوئلا به تندی واکنش نشان داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، حرف‌های ساشا سبحانی جنجال‌های زیادی به پا کرده است و بازخوردهای زیادی داشته است. برای نمونه می‌توان به واکنش تهیه‌کننده سریال «پدر» اشاره کرد.

سیدمحمود رضوی در اینستاگرام نوشت: «دوست نداشتم در مورد اشخاص با اسم و مشخصات حرف بزنم، اما امروز وقتي عزيزي لينك ويدئوي اين آقازاده را فرستاد و به تماشا نشستم حالم بد شد.

لقمه حرام تا آنجا در خون و گوشت و پوست اينها اثر كرده كه نفي پدر مي‌كنند ، آنقدر وقحات دارند كه براي پاك كردن خودشان پدرانشان را زير سوال مي‌برند ، اف بر شما.

آقازادگي فقط يك اسم نيست يك مشي كثيف است كه در دوران‌هاي قبل به شاهزادگي معروف بود ، همانهايي كه براي رسيدن به قدرت پدر و برادران خود را به قتل مي‌رساندند و بر جاي آنها تكيه مي‌كردند!!!

18 8 22 12565NemoPR18071200

آنقدر دنياي اينها با دنياي مردم فاصله دارد كه نمي‌فهمند براي توجيه عمل خود چه بگويند!!!! ميگويد مردم من هم مثل شما هستم ! از خود شما ! من به خاطر شرايط كشورم را ترك كردم !!!!

اينها هنوز نفهميده اند كه از ٨٠ ميليون جمعيت كشور چند نفر قدرت و تمكن مالي رفتن از كشور را دارند و چقدر ندارند