از دست دادن همسر یکی از سخت‌ترین غصه‌های دنیا است اما وقتی این داغ در جوانی اتفاق بیفتد تحمل آن بسیار سخت می‌شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از آخرین خبر، در این مطلب به هنرمندانی اشاره خواهیم کرد که همسرشان را در جوانی از دست داده‌اند.

 009710as14


زیبا بروفه و درگذشت ناباورانه همسرش
زیبا بروفه و همسرش پیام صابری بازیگر، گریمور و کارگردان از زوج‌های هنری بودند که 20 سال عاشقانه در کنار هم زندگی کردند. این زوج پسر هفت ماهه‌ای به نام اهورا دارند. پیام صابری یکشنبه ۱۸ آذر بر اثر ایست قلبی ناباورانه درگذشت. سجاد قره گوزلو که از بازیگران مجموعه در حال ساخت کوله پشتی به کارگردانی پیام صابری مرحوم بود درباره چگونگی درگذشت او می‌گوید که این بازیگر بسیار ناگهانی در منزلش دچار تنگی نفس شده و به اصرار همسرش روانه بیمارستان شده اند که متاسفانه صابری در بیمارستان فوت کرده است.

0000147


سرطانی که به مسعود رسام مهلت نداد
فریبا نادری همسر زنده‌یاد مسعود رسام از تهیه‌کنندگان برجسته تلویزیون بود. این دو هنرمند در فیلم «مروارید سرخ» با هم آشنا شده بودند. فریبا نادری درباره بیماری مسعود رسام گفته بود: سال 85 که با من ازدواج کرد دکترها می گفتند کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال 88 با سرطان بجنگد.

شراره درشتی با رضا ژیان


خداحافظی ابدی شراره درشتی با رضا ژیان
شراره درشتی همسر مرحوم رضا ژیان از بازیگران شناخته شده بود. این دو هنرمند در سریال زیر آسمان شهر 3 با هم بازی می‌کردند. رضا ژیان در سال 1381 در سن 53 سالگی درگذشت.

009710as1423


تصادف تلخ بنیامین
از اتفاقات تلخی که واکنش‌های زیادی داشت درگذشت همسر بنیامین بهادری بود. در سال 1392بنیامین بهادری با همسرش نسیم حشمتی، و دختر دو ساله‌شان سوار بر خودروی بودند، که سرعت زیادی اتومبیلی باعث واژگونی خودروی آنها شد. در این حادثه همسر بنیامین که راننده هم بود، درگذشت و راننده‌ای که باعث این تصادف شده بود، متواری شد.