نیما فلاح

زیرنویس عجیب شبکه 2 درباره زن و شوهر بودن نیما فلاح و سحر ولدبیگی، واکنش‌های فراوانی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از خراسان، برنامه «خوش و بش» به کارگردانی محمد مسلمی که برای بار اول، تیرماه از شبکه 2 پخش شده بود، به تازگی پنج شنبه‌ها و جمعه‌ها از این شبکه بازپخش می‌شود. پنج شنبه‌عصر در بخشی از این برنامه، نیما فلاح، سحر ولدبیگی و نگین معتضدی، نمایشی را برای تماشاگران اجرا می‌کردند. در لحظاتی که زوج هنرمند سحر ولدبیگی و نیما فلاح به همراه یکدیگر در قاب دیده می‌شدند و در صحنه‌هایی از این نمایش با یکدیگر تماس بدنی داشتند، شبکه 2 طی یک اقدام عجیب، مدام عبارت «تذکر: آقای نیما فلاح و خانم سحر ولدبیگی در دنیای واقعی زن و شوهر هستند.»! را زیرنویس و این موضوع را به تماشاگران یادآوری می‌کرد! به تازگی تصویر این برنامه در فضای مجازی دست‌به‌دست شده و کاربران فضای مجازی با این اتفاق شوخی‌های فراوانی کرده‌اند.

حاشیه‌ای مشابه برای نیما کرمی و محسن افشانی

قبلاً نمونه‌های مشابه این اتفاق در موقعیت واقعی و غیرنمایشی حاشیه‌ساز شده و دردسرهایی را برای هنرمندان ایجاد کرده است. تیرماه سال 96، نیما کرمی و همسرش زینب زارع که ویژه‌برنامه «جشن دعوت» را در شبکه یک اجرا می‌کردند، وقتی خبر عید فطر اعلام شد، یکدیگر را در آغوش گرفتند. این اتفاق جنجال‌های زیادی به راه انداخت، طوری که این زوج مجبور شدند بابت این اتفاق عذرخواهی و اعلام کنند آن لحظه متوجه نشدند هنوز روی آنتن هستند! دو سال قبل هم محسن افشانی به همراه خواهرش مهمان برنامه «شیدایی» از شبکه 2 بود، او در پایان برنامه خواهرش را بوسید که این اتفاق هم حاشیه‌هایی به دنبال داشت.