ccbbf9484ef95468d997f342d6e483a2

فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب كن» به جمع فیلم های یك میلیاردی سال ۹۰ پیوست.

علی سرتیپی ـ مدیرعامل مؤسسه فیلمیران ـ در گفت وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره آمار فروش فیلم هایی كه پخش آن ها بر عهده این دفتر پخش است، اظهار كرد: فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب كن» تا ـ ۲۹ دی ماه ـ ۶۶۰ میلیون تومان در تهران و حدود ۳۵۰ میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته است. در واقع مجموع فروش این فیلم به بیش از یك میلیارد تومان رسید و می توان «اخلاقتو خوب كن» را به عنوان جدیدترین فیلم یك میلیاردی سال معرفی كرد.

او درباره فروش «اسب حیوان نجیبی است» نیز اظهار كرد: فیلم سینمایی «اسب حیوان نجیبی است» تاكنون در تهران فروشی معادل ۷۵۰ میلیون تومان داشته است. در شهرستان ها نیز فروش فیلم به حدود ۱۵۰ میلیون تومان می رسد. در مجموع، فروش كلی فیلم به ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است.

«اسب حیوان نجیبی است» از چهارشنبه، ۲۸ دی ماه، جای خود را در سینمای سرگروه «عصر جدید» به فیلم سینمایی «پاریس تا پاریس» داده است.

فرجی از پخش حوزه هنری نیز درباره فروش «پرنده باز» گفت: «پرنده باز» از چهارشنبه، ۲۸ دی ماه، اكران شده است. این فیلم در اولین روز اكران، یك میلیون تومان و در دومین روز هم دو میلیون تومان در سینماهای تهران فروش داشته است. «پرنده باز» اكنون ۹ سینما در تهران دارد.

 

ذره بین : میلیاردی شدی ها رفیق!

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید